سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 6034
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » تعامل و همدلی مجریان و ناظران انتخابات موجب حضور حماسی مردم در این رویداد مهم خواهد شد
Print This Post
به گزارش سلام دلفان به نقل از ایرنا، حسن شریعت نژاد روز شنبه در جلسه ستاد انتخابات استان ، با تاکید بر اجرای دقیق قانون در جریان برگزاری انتخابات، افزود: ...

به گزارش سلام دلفان به نقل از ایرنا، حسن شریعت نژاد روز شنبه در جلسه ستاد انتخابات استان ، با تاکید بر اجرای دقیق قانون در جریان برگزاری انتخابات، افزود: به منظور صیانت از رای و نظر مردم، با هرگونه قانون شکنی و تخلف در زمینه استفاده از اموال و امکانات دولتی در روند برگزاری انتخابات، به صورت قاطع و قانونی برخورد خواهد شد.

وی اظهار داشت: برهمین اساس با افرادی که قصد داشته باشند از امکانات و اموال دولتی و عمومی در راستای بهره برداری انتخاباتی و منافع شخصی و حزبی استفاده کنند، به شدت برخورد خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه استفاده از امکانات دولتی در جریان انتخابات جرم محسوب می شود، اظهار کرد: فرمانداران و مجریان انتخابات در سطح استان وظیفه دارند براساس ضوابط و مقررات با این قبیل اقدامات خلاف، قاطعانه و قانونی برخورد کنند.

شریعت نژاد گفت: جلب اعتماد و اطمینان مردم نسبت به برگزارکنندگان انتخابات از اهمیت و ارزش بسیار بالایی برخوردار است و ضروری است دراین زمینه به گونه ای رفتار کنیم که خدای ناکرده موجب سلب اعتماد مردم نشود.

رییس ستاد انتخابات استانداری لرستان افزود: تمامی اقدامات و فعالیت های ستاد انتخابات در استان باید براساس جلب اعتماد و اطمینان مردم باشد چراکه مجریان انتخابات به عنوان امین مردم و براساس قانون از رای و نظر آنان صیانت و پاسداری خواهند کرد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار