سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 6037
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » اعلام آمادگی فرمانده نیروی زمینی ارتش برای آموزش ارتش سوریه
Print This Post

فرمانده نیروی زمینی ارتش در خصوص کمک این نیرو به سوریه در برابر تهاجمات رژیم صهیونیستی گفت: ارتش سوریه، ارتش مقتدر و آماده دفاع است و کمکی به ارتش سایر کشورها ندارد ولی اگر نیاز باشد می‌توانیم در بخش آموزش به آنها کمک کنیم.

به گزارش سلام دلفان به نقل از تسنیم، امیر احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش در حاشیه مراسم رونمایی از بالگرد شبیه‌ساز 214 در گفت‌وگو با خبرنگاران با بیان اینکه این دستاورد از مهمترین دستاوردهای ما به شمار می‌رود گفت: جمهوری اسلامی ایران دومین کشور تولید‌کننده شبیه‌‌ساز  متحرک است که توسط صنعتگران داخلی انجام شده است.

وی افزود: شبیه‌سازهای گذشته استاتیک و ثابت بودند که در پایگاه‌ها مورد استفاده قرار می‌گرفت ولی شبیه‌ساز بالگرد 214 صددرصد متحرک است و در تمامی شرایط جوی امکانات خوبی را فراهم می‌کند.
پوردستان با تاکید بر اهمیت بحث تکرار در شبیه‌ساز بالگرد 214 گفت: این پروژه برای مونتاژ به پایگاه شهید وطن‌پور فرستاده می‌شود تا مورد استفاده دانش‌آموزان و هنرجویان قرار بگیرد.
وی در پایان در خصوص اینکه آیا نیروی زمینی ارتش به سوریه در برابر تهاجمات رژیم صهیونیستی کمک خواهد کرد گفت: ارتش سوریه، ارتش مقتدر و آماده دفاع است و کمکی به ارتش سایر کشورها ندارد ولی اگر نیاز باشد می‌توانیم در بخش آموزش به آنها کمک کنیم.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار