سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 6049
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » عقب ماندگی شهرستان دلفان یک عقب ماندگی تاریخی است
Print This Post
استاندار لرستان:

استاندار لرستان گفت: ملت فهیم و آگاه ایران اسلامی فارغ از تمامی دیدگاهها، با حضور گسترده در پای صندوق های رای ، رکورد تاریخی را در سالی که با عنوان حماسه سیاسی نامگذاری شده، ثبت خواهند کرد.

به گزارش سلام دلفان، حبیب الله دهمرده در مسجد امام سجاد (ع) ، افزود: آحاد مختلف مردم بخوبی می دانند که رهیری حکیم و فرزانه انقلاب، منافع دینی و دنیای همگان را در نظر می گیرد و همانطوری که در دوران دفاع مقدس با یک اشاره امام ( ره) به جبهه ها می رفنتد و جان خود را تقدیم می کردند، امروز نیز در ، عرصه انتخابات با لبیک به ندای رهبری انقلاب ، خالق حماسه ای ماندگار خواهند شد.

وی، رهبری ممتاز و الهی و وفاداری مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی را دو ویژگی برجسته انقلاب اسلامی عنوان کرد و اظهار داشتبا هوشیاری و حضور آگاهانه مردم و رهبری های حکیمانه و الهی ولی امر مسلمین، تمامی تهدیدها و چالش ها به فرصتی برای رشد و تعالی نظام تبدیل شده است.
استاندار لرستان با تشریح بیانات مقام معظم رهبری در مورد ویژگی های رییس جمهور آینده ، تصریح کرد: این فرموده آقا که رئیس جمهور آینده باید امتیازات و نقاط مثبت روسای جمهورقبلی را داشته و نقاط ضعف آنان را جبران کند، جمله ای حکیمانه در ترسیم مسیر حرکت و انتخاب مردم است.

نماینده عالی دولت در لرستان ، همچنین با اشاره به وجود برخی مشکلات در شهرستان دلفان ، افزود: با برنامه ریزی و بر اساس قانون برای رفع مشکلات این شهرستان تلاش خواهیم کرد.

وی ، با بیان اینکه عقب ماندگی شهرستان دلفان یک عقب ماندگی تاریخی است، گفت:  هرچه در توان داشته باشیم  برای رشد و تعالی این منطقه انجام خواهیم داد.

  1. نویسنده دیدگاه: ر.م
    اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۲:۲۸

    اینکه محرومیت و عقب ماندگی شهرستان مظلوم دلفان به قول استاندار پرتحرک لرستان ریشه تاریخی دارد شکی نیست اما متاسفانه حضور برق آسا و لحظه ای استاندار در طول چند سال گذشته در بین مردم شهرستان دلفان آن هم به صورت چراغ خاموش دردی از مشکلات فراوان این خطه محروم و کم توقع را برطرف نخواهد کرد. امیدواریم استاندار محترم به جای بیان این ادبیات ساعتی از وقت شریفش را در اختیار شهروندان دلفانی قرار دهد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار