سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 6079
تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » میزان بارش باران در لرستان 26 درصد افزایش یافت
Print This Post

مدیرکل ستاد بازسازی و سوانح غیرمترقبه لرستان گفت: میزان بارش باران از ابتدای سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل 26 درصد افزایش یافته است.

به گزارش سلام دلفانˈرضا آریاییˈ روز دوشنبه در با ایرنا افزود: متوسط بارندگی در لرستان در حال حاضر 383 میلیمتر است این در حالی است که این میزان در مدت مشابه سال قبل 304 میلیمتر بوده است.

وی اضافه کرد: اگرچه براساس بارندگی های بلندمدت میزان بارش باران در استان کاهش داشته اما در صورت ادامه این روند می توان امیدواری بیشتر به وی‍ه برای محصولات کشاورزی داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه بارش باران در این موقع سال موجب خوشحالی بسیاری از کشاورزان از جمله باغداران و صیفی کاران شده است، اظهار داشت: در 48 ساعت آینده نیز بارش های پراکنده در استان لرستان را شاهد خواهیم شد.

وی ابراز امیدواری کرد: در آینده نیز برای طراوت بخشیدن به لرستان در روزهای آینده شاهد بارش های خوبی در استان باشیم تا محصولات کشاورزی لرستان از این نعمت و برکت خداوند به خوبی بهره مند شوند.

آریایی افزود: ممکن است در برخی مواقع این بارندگی ها به ویژه در شهرستان های پلدختر و کوهدشت که فصل درو آنها است خساراتی برای محصولات کشاورزی داشته باشد که امیدواریم خسارت زیادی به این کشاورزان وارد نشود.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار