سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 60934
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » اسناد جدید در پرونده زنجانی/ سلطانی: این اسناد می تواند مسیر پرونده را تغییر دهد
Print This Post
سلام دلفان- به گفته «امیرعباس سلطانی» عضو کمیته پیگیری پرونده زنجانی در مجلس از اسناد به‌دست‌آمده جدیدی از زنجانی خبر می دهد که می‌شود ردی از حساب‌های مالی زنجانی را ...

سلام دلفان- به گفته «امیرعباس سلطانی» عضو کمیته پیگیری پرونده زنجانی در مجلس از اسناد به‌دست‌آمده جدیدی از زنجانی خبر می دهد که می‌شود ردی از حساب‌های مالی زنجانی را در آن یافت، به‌ویژه در تاجیکستان و مالزی. اسناد به‌دست‌آمده مهم است و می‌تواند مسیر پرونده زنجانی را تغییر دهد.
حسین دهدشتی ديگر عضو اين کميته نیز می‌گوید: «باور دارم که خیلی از نکات و سخنان زنجانی که حالا فایل‌های ضبط‌شده آن در اختیار ما است می‌تواند در مسیر پیگیری پرونده، کمک‌حال مسئولان شود. ما بارهاوبارها با زنجانی جلسه‌های حضوری داشتیم، پیش از دستگیری او. زنجانی البته در آن نشست‌ها حرف‌های دروغ زیاد زده اما به‌هرحال نباید فراموش کرد که سخنان او پیش از دستگیری بوده و یحتمل با گفته‌های پس از بازجویی متفاوت خواهد بود و برای اعتبارسنجی به‌کار می‌آید». دادگاه بابک زنجانی مهرماه برگزار خواهد شد و از همین‌جای کار حسین دهدشتی خبر داده که مایل است در آن دادگاه شرکت کرده و از نزدیک مراحل رسیدگی به پرونده زنجانی را ببیند. درخواست ملاقات نمایندگان با زنجانی یک ‌بار رد شده است.

شرق

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار