- سلام دلفان | اخبار شهرستان دلفان| نخستین سایت خبری تحلیلی در دلفان - http://salamdelfan.ir -

جعل آخرالزمان و ظهور موعود در غرب

 به گزارش سلام دلفان، هر حاکمیتی دارای تفکر و پشتوانه های ایدئولوژیک و قوانین مورد پسند خود است که با بهره مندی از کانال ها، سایت ها، صفحات روزنامه ها و مجلات حرف و ایده خود را به مردم القا می کند و با حاکمیت طرز فکرش، حکومت ظاهریش را ادامه و ریشه دار می کند.

در جامعه جهانی امروز که به واسطه وسائل ارتباط جمعی عصر اطلاعات نامیده شده است. آنهایی که قدرت رسانه ای قوی تری دارند، در جنگ نرم که هجوم لشکریان فرهنگی با یکدیگر است را پیروزمندانه طی می کنند و در پی فتح قله های بعدی و خاکریزهای کوچک و بزرگ دشمن هستند.

در این مجال درصددیم تا با نگاهی به کتاب “هالیوود، رسانه در آخرالزمان” نوشته حجت الاسلام محمد لک علی آبادی به تبیین و روشنگری این مساله بپردازیم.

جعل کردن حوادث آخرالزمان

سینمای غرب موضوعات مطلوب استراتژیست های غربی و مردان عرصه سیاست را تازه و داغ نگه می دارد. پیش از ساخت فیلم 2012 با همین عنوان 2012 (روز قیامت) فیلمی ساخته شد که به پیش بینی های انجیلی درباره واقعه آرماگدون پرداخت.

منابع دیگری هم از وقوع حوادثی بزرگ و غیرقابل تصور طی سال های نزدیک همچون سال 2012 خبر داده اند. چند سال پیش و در آستانه قرن جدید، وقتی که از طریق مطالعات ژنتیک در یک مرکز آمریکایی گوساله سرخ مویی به دنیا آمد، آقای ریچارد لندز، استاد هزاره شناسی و آخرالزمان گرای دانشگاه بوستن در آمریکا اعلام کرد: “به دنیا آمدن این گوساله همان چیزی است که انتظار آن را می کشیدیم. حالا می توانیم جنگ آخرالزمانی را آغاز کنیم.”

این خبر جدید را هم بی ربط با سایر اخبار نمی توان ارزیابی کرد. اخیرا خبری با عنوان “تولد دجال آخرالزمان” از به دنیا آمدن کودکی عجیب الخلقه در سرزمین های اشغالی فلسطینیان خبر داد. کودکی که تنها یک چشم دارد و چشم سمت چپش روی پیشانیش قرار گرفته است.

در این اخبار تلاش شده است این کودک، دجال، فتنه آخرالزمان معرفی شود. خبر را منابع اسرائیلی منتشر ساخته اند. آنها سعی کرده اند این نوزاد را یهودی و منطبق با اخبار دجال در کتب دین اسلامی و مسیحی معرفی کنند.

خبرنگار ما در پیگیری بعدی اعلام کرده است که این کودک در چین به دنیا آمده است و سپس توسط یک صهیونیست به مبلغ کلانی خریداری و به فلسطین اشغالی منتقل شده است. آگاهی اشرار یهود و سران سازمان های مخفی که سر در پی تاسیس حکومت جهانی شیطانی هستند با اطلاع از اخبار آخرالزمانی مندرج در منابع اسلامی و مسیحی (با آن که هیچ اعتقادی به دین و دینداری، معاد و اخلاق ندارند.) از سال ها قبل دست در کار و تدارک یک سناریو زده اند.

در این سناریو سعی می کنند عناصر مذکور در اخبار آخرالزمانی تحریف شده و به صورت مصنوعی و جعلی چنان در کنار هم قرار داده شوند که حقیقی جلوه کند. در واقع آنها در حال تدارک جعلی حادثه آخرالزمانی ظهور موعودند.

خروج دجال بزرگ ترین فتنه آخرالزمانی است و از آغاز آفرینش آدم تا قیامت کبرا فتنه ای به مانند آن نخواهد بود. اما از همین رو در روایات تاکید شده که از شر آن باید به خدا پناه برد. در میان مسیحیان و پیروان مذاهب عامه و اهل سنت بیش از منابع شیعی از خروج دجال و کیفیت و کمیت عمل او سخن به میان آمده است.

منبع: شبستان [1]