سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 61071
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » خودکشی پسر 14 ساله لرستانی به خاطر نمره ریاضی!
Print This Post
سلام دلفان گزارش می دهد،

پسر نوجوان زمانی که کارنامه‌اش را گرفت و با نمره پایین درس ریاضی‌اش مواجه شد، به خاطر فرار از سرزنش‌های خانواده و دوستانش، دست به خودکشی زد.

خودکشی تفنگ اسلحه

به گزارش سلام دلفان، چندی پیش مرد جوانی از یکی از بیمارستان‌ يكي از شهرهای استان لرستان با پلیس تماس گرفت و از مرگ مشکوک پسر 14 ساله‌ای خبر داد.
با اعلام این خبر، اکیپی از کارآگاهان جنایی وارد عمل شده و با حضور در بیمارستان با بدن بی‌جان امیر در حالی مواجه شدند که اثر شلیک گلوله‌ای در سرش دیده می‌شد.
کارآگاهان به تحقیق از پدر امیر ـ که او را به بیمارستان انتقال داده بود ـ پرداختند و مرد میان‌سال در این خصوص به پلیس گفت: امروز به همراه همسر و فرزند دیگرم برای انجام کاری از خانه خارج شدیم؛ امیر هم برای گرفتن نمراتش به مدرسه رفته بود. ساعتی نگذشته بود که یکی از همسایه‌هایمان با من تماس گرفت و گفت صدای شلیک گلوله از خانه‌تان به گوش رسیده است.
بلافاصله خود را به خانه رساندم و با بدن بی‌جان امیر داخل اتاق مواجه شدم. کارنامه پسرم نیز در نزدیکی جنازه‌اش بود. او را به بیمارستان انتقال دادیم، اما دکتر گفت در همان لحظات اولیه پسرم جانش را از دست داده است.
او ادامه داد: من همیشه امیر را در خصوص نمراتش مؤاخذه می‌کردم؛ اگر نمره پایینی می‌گرفت، او را سرزنش می‌کردم و مدام پسرم را با بچه‌های دیگر مقایسه می‌کردم. این بار نیز پسرم نمرات خوبی در درس ریاضی نگرفته بود و ترس از سرزنش من باعث شد که او دست به خودکشی بزند.
به دنبال اظهارات مرد میان‌سال، تحقیقات درباره ادعای او در خصوص خودکشی پسرش ادامه یافت. در تحقیق از همسایه‌ها مشخص شد که پدر امیر حقیقت را گفته و در زمان مرگ پسرش هیچ کسی در خانه نبوده است.
از طرفی متخصصان آزمایشگاه جنایی در بررسی‌ها اعلام کردند که با توجه به زاویه‌ي شلیک و مدارک دیگر پسر نوجوان دست به خودکشی زده است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار