سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 61087
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۶ نظر
خانه » اخبار برتر » سومین وعده مسئولین تامین اجتماعی مبنی بر افتتاح درمانگاه تخصصی دلفان باز هم عملی نشد/هفته دولت هم گذشت!/وعده چهارم کی خواهد بود؟
Print This Post
اما و اگرهای افتتاح درمانگاه تامین اجتماعی دلفان

هفته دولت به پایان رسید و خبری از افتتاح نشد ، درمانگاه تامین اجتماعی دلفان پس از ۸ سال اکنون از نظر ساختمانی فاز پایانی را هم گذرانده است اما زمان بهره برداری از آن همچنان نامعلوم است.

سلام دلفان- به نقل از نسیم دلفان، سال ۸۶ (حدود ۸ سال پیش) خبر ساخت درمانگاه تخصصی شهرستان دلفان ، مردم این منطقه را به تحولی قابل ملاحظه در اوضاع بهداشت و درمان این شهرستان امیدوار کرد.

اما طولی نکشید که این پروژه به تعطیلی گرایید و مجددأ پس از اعتراضات مردمی و انتشار آن در رسانه ها در سال ۹۱ (حدود ۳ سال پیش) عملیات مجدد ساخت این درمانگاه از سر گرفته شد.

مسئولین امر چندین بار قول افتتاح قریب الوقوع این مرکز درمانی را دادند و آخرین وعده آنان بهره برداری در اسفند ماه سال ۹۳ بود.

نسیم دلفان وقتی عملی نشدن این وعده را دید ، در فرودین ماه سال جاری گزارشی انتقادی با این تیتر منتشر کرد “وعده ای که محقق نشد/درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان دلفان قرار بود تا پایان سال ۹۳ به بهره برداری برسد”

پس از انتشار این گزارش انتقادی ، رییس اداره تامین اجتماعی دلفان در گفتگوی تلفنی با خبرنگار نسیم گفت: طبق برنامه اعلام شده این درمانگاه در تیر ماه سال جاری (هفته تامین اجتماعی) به بهره برداری خواهد رسید.

• این آخر ماجرا نبود ، چندی بعد در بیست و سوم فروردین ماه ، مدیر درمان اداره کل تامین اجتماعی استان لرستان وعده ها را به اما و اگر کشاند.

این مسئول وعده افتتاح در هفته تامین اجتماعی را با اختلاف سه ماهه به هفته دولت حواله داد و با شک و تردید از افتتاح این درمانگاه سخن گفت.

در گزارشی که خبرگزاری تسنیم منتشر کرد ، امین بهاروند با اشاره به روند کند بودن ساخت درمانگاه شهرستان دلفان در سال گذشته، اظهار داشت: پیگیری‌های جدی برای ساخت این درمانگاه انجام‌ شده که انشاءالله امسال هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: به‌ محض تکمیل ساختمان ، خرید تجهیزات آن شروع می‌شود.

این مسئول در ۲۲ تیرماه نیز وعده هفته دولت را تکرار کرد و ضمن عذرخواهی از مردم بابت طولانی شدن پروسه ساخت این مرکز درمانی گفت : ساختمان درمانگاه به اتمام رسیده و در حال آماده سازی تجهیزات است که در هفته دولت افتتاح خواهد شد.

• وعده سوم هم عملی نشد…

هفته دولت به پایان رسید و خبری از افتتاح نشد ، درمانگاه تامین اجتماعی دلفان پس از ۸ سال اکنون از نظر ساختمانی فاز پایانی را هم گذرانده است اما عدم تجهیز به موقع و همچنین کادر درمانی آن باعث شد سومین وعده مسئولین امر باز هم حُبابی از آب درآمد.

• وعده چهارم کی خواهد بود؟

 

 1. نویسنده دیدگاه: سعید کاظمیان
  شهریور ۱۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۱۱

  با سلام
  این درمانگاه چند روز یا چند ماه دیگه افتتاح بشه زیاد مهم نیست…چیزی که خیلی خیلی مهم است، استخدام صد درصدی نیروهای تحصیل کرده بومی است.
  به امید پایان استخدام غیر بومی ها در ادارات دلفان.
  (دلفانی های عزیز لطفا نظرات خود رو در سایت درج کنید.)

 2. نویسنده دیدگاه: دلفانی
  شهریور ۱۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۵۹

  من هم با آقای کاظمیان کاملا موافقم، درمانگاه نهایتا تا پایان سال 94 افتتاح میشه، و مهم تر از افتتاح ،استخدام پرسنل بومی برای این مرکز درمانی است. درمانگاه تامین اجتماعی دلفان حدود بیست نفر کادر درمانی لازم داره.امیدواریم مسوولین استانی مانند استخدام جهاد کشاورزی دلفان غیر بومی ها رو به این مرکز درمانی هم تحمیل نکنن.

 3. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  شهریور ۱۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۸:۱۱

  شك ندارممممممممممم
  الشتري ها كار خودشان را كرده اند و مجوزهاي استخدام دستشونه
  بخشداري خاوه كه در خاوه هستش چندين هزار بيكار داره
  اومدن يك زن مطلقه از الشتر و چند نفر ديگه از الشتر استخدام كردند
  ديگه آدم اونجا پيدا نميشه

 4. نویسنده دیدگاه: سعید کاظمیان
  شهریور ۱۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۸:۳۳

  با توجه به خبر منتشره شده از سایت های خبری شهرستان دلفان، به احتمال قوی مسوولین استانی قصد استخدام غیر بومی ها در این درمانگاه رو دارن.

 5. نویسنده دیدگاه: کوه
  شهریور ۱۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۲۴

  وقتی از هر کوچه یه نفر واسه انتخابات کاندید میشه،و سرنوشت خودمون رو واسه 4 سال به برادران همسایه میسپاریم …باید اینجوری بشه.
  نگران نباشید امسال هم همون بلای 4 سال قبل داره تکرار میشه…

 6. نویسنده دیدگاه: م
  آذر ۳۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۰۰

  دوستان کسی اطلاع داره چه رشته هایی قراره جذب‌بشن البته اگه آزمونی در کار باشه

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار