سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 61234
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » لاریجانی یا قالیباف جایگزین رضایی می‌شوند؟
Print This Post

عضو شورای مرکزی جبهه ایستادگی از رایزنی برای حضور “علی لاریجانی” یا “محمدباقر قالیباف” به جای “محسن رضایی” در جبهه ایستادگی ایران اسلامی خبر داد.

به گزارشسلام دلفان، حسن بیادی عضو شورای مرکزی جبهه ایستادگی با اشاره به رایزنی جبهه متبوعش با علی لاریجانی، اظهار داشت: با توجه به بازگشت “محسن رضایی” به سپاه پاسداران و عدم فعالیت سیاسی وی، جبهه ایستادگی به دنبال فرد جایگزین است که امکان پشتیبانی معنوی از ما(جبهه ایستادگی) را داشته باشد.

وی افزود: پس از بررسی‌های صورت گرفته به دو گزینه “علی لاریجانی” و “محمدباقر قالیباف” رسیدیم که البته رایزنی و دیدارهایی در این خصوص با علی لاریجانی انجام دادیم، اما هنوز به نتیجه قطعی نرسیده‌ایم.

عضو شورای مرکزی جبهه ایستادگی تأکید کرد: البته هنوز در این باره به نتیجه‌ای نرسیدیم و فعلاً در حال ادامه رایزنی‌ها هستیم.

بیادی در پاسخ به این سؤال که آیا با قالیباف هم مذاکراتی انجام دادید؟ گفت: فعلاً مذاکراتی با وی انجام‌ نشده و این موضوع فقط در حد پیشنهاد مطرح‌ شده است.

وی از تشکیل کمیته‌های تخصصی جبهه ایستادگی خبر داد و گفت: اسامی کمیته‌ها از طریق سخنگو اعلام خواهد شد.

عضو شورای مرکزی جبهه ایستادگی در پایان با اشاره به برنامه‌های جبهه متبوعش برای انتخابات مجلس شورای اسلامی، گفت: جبهه برنامه‌های گسترده‌ای را در سطح ملی در انتخابات‌های پیش رو دارد که انشاءالله اجرایی خواهد شد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار