سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 61259
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۴
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » مساعدت هفتصد میلیون تومانی استاندار جهت احداث زیرگذر در تقاطع خطرناک کفراج- نورآباد
Print This Post
اختصاص 53 میلیارد ریال اعتبار برای توسعه راه های شهرستان دلفان؛

فرماندار شهرستان دلفان از اختصاص 53 میلیارد ریال اعتبار برای توسعه راه های این شهرستان خبر داد .

 به گزارش سلام دلفان، جعفر طولابی گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: این اعتبار از محل قانون بودجه سال 1394 به شهرستان دلفان اختصاص یافته است و اداره راه و شهرسازی باید در راستای جذب کامل این اعتبار تمام تلاش خود را بکار گیرد.

سرپرست فرمانداری شهرستان دلفان با اشاره به ناکافی بودن راه های آسفالته این شهرستان اضافه کرد: می توان با جذب اعتبار یادشده در حوزه ارتباطی منطقه تحول ایجاد کرد.

وی گفت: خط کشی 113 کیلومتر از راه های اصلیو 230 کیلومتر از راه های روستایی، راه شکافی 20 کیلومتر از مسیر چشمه آبگرم و بهره مندی هفت روستا از راه ارتباطی از اقدامات سال جاری اداره راه و شهرسازی دلفان می باشند.

سرپرست فرمانداری شهرستان دلفان با بیان اینکه 578 کیلومتر راه آسفالته روستایی در این شهرستان وجود دارد، افزود: 260 روستا از راه آسفالته بهره مندند که 55 درصد از مجموع راه ها و 85 درصد از جمعیت روستایی را شامل می شوند.

وی با اشاره به مشکلات تقاطع کفراج در کمربندی نورآباد به هرسین اظهار داشت: با مساعدت استاندار لرستان هفت میلیارد ریال اعتبار جهت احداث زیرگذر در این تقاطع اختصاص یافته است.

طولابی با بیان اینکه طرح احداث این زیرگذر در دست مطالعه است، افزود: با بهره برداری از این زیرگذر یکی از نقاط حادثه خیز منطقه برچیده و مشکل مردم حل می شود.

  1. نویسنده دیدگاه: سعید
    شهریور ۱۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۵۳

    1-چرا از روز اول پیمانکار به فکر احداث زیرگذر در این نقطه پر تردد نبوده است؟
    2 – چرا اجرای طرح کمربندی نورآباد هیچ گونه مطالعات اولیه نداشته، که بعد از مدت حدود یک سال از افتتاح نیاز به تغییر و اصلاحی به این بزرگی داشته باشد؟
    اگر از روز اول به جای تعریض و نصب گارد ریل به طول حدود 1/5 کیلومتر در این تقاطع ، یک زیرگذراجرا می شد، خیلی ازهزینه ها کاهش می یافت.امیدواریم برای جلوگیری از اتلاف بودجه های عمرانی، طرح ها با دقت بیشتری اجرا شوند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار