سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 61293
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۴
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » آخرین عناوین » کاندیدای ناکام انتخابات 92: با چه جسارتی اصلاح‌طلبان را “فتنه گر” مي‌خوانيد؟!/ نظر عارف درباره این تصاویر چیست؟
Print This Post

این البته اولین باری نیست که یکی از شخصیت های اصلاح طلب، تلاش کرده تا اتفاقات پس از انتخابات دهم ریاست جمهوری را عادی جلوه دهد. محمدرضا خاتمی پیشتر، فتنه 88، را یک “سوءتفاهم” خوانده بود!

سلام دلفان به نقل از گروه سیاسی صراط – محمدرضا عارف در ديدار اعضاي شوراي مركزي حزب اتحاد ملت گفت: “كساني كه به بركت انقلاب اسلامي صاحب تريبوني شده‌اند با چه جسارتي به خود اجازه مي‌دهند اصلاح‌طلبان را فتنه‌گر و ضد ولايت فقيه معرفي كنند؟ عده‎اي كه اين اتهامات را به اصلاح‌طلبان مي‌زنند كاش جسارت اين را هم داشتند كه بگويند در زمان پيروزي انقلاب چه مي‌كردند.”

به گزارش گروه سیاسی صراط، اظهارات عارف در جمع سیاسیونی مطرح شده است که به طیف اصلاح طلبان تندرو مشهور شده اند.

آنها اخیرا حزب “اتحاد ملت” را تشکیل داده اند که ظاهرا قرار است محوریت اصلاح طلبان تندرو را بر عهده بگیرد. قریب به اتفاق اعضای این حزب، یا در یکی از احزاب منحله از جمله مشارکت عضویت داشتند، یا در فتنه 88 محکوم شدند و یا در دوره های گذشته انتخابات مجلس ردصلاحیت شده بودند.

شکوری راد دبیرکل این حزب، از جمله متحصنان مجلس ششم و استعفادهندگان این مجلس بود. او سابقه بازداشت در مهرماه 89، یک سال و اندی پس از فتنه 88 را دارد. شکوری راد ساعاتی پس از اولین نشست خبری خود به عنوان دبیرکل حزب بااشداشت و سپس آزاد شد. آذر منصوری هم معاون سیاسی دبیر کل مشارکت بود که در شهریور ۸۸ دستگیر شد.

واضح است که مردم کسانی را فتنه گر می دانند که در جریان حوادث پس از انتخابات ریاست جمهوری سال 88، نه تنها کمکی به آرامش فضا و جلوگیری از سوءاستفاده خارجی نکردند بلکه گاهی با سکوت و گاهی با مواضع خود، دقیقا در راستای خواسته غرب در جهت مقابله با نظام جمهوری اسلامی حرکت کردند.

این البته اولین باری نیست که یکی از شخصیت های اصلاح طلب، تلاش کرده تا این اتفاقات را عادی جلوه دهد. محمدرضا خاتمی پیشتر، فتنه 88، را یک “سوءتفاهم” خوانده بود!

گفتنی است عارف در انتخابات ریاست جمهوری 92، در حالی که در نظرسنجی ها تنها 8 درصد آرا را با خود داشت، مجبور به کناره گیری شد و اخیرا تلاش برای حضور در مجلس دهم را آغاز کرده است. با این وجود، در میان اصلاح طلبان، اجماعی در خصوص ریاست او بر مجلس دهم و حتی سرلیستی عارف در انتخابات اسفند وجود ندارد.

مرور تصاویر زیر، اندکی از فجایع خلق شده توسط فتنه گران را نشان می دهد:  1. نویسنده دیدگاه: ناشناس
    شهریور ۱۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۴۵

    خدا لعنت کند بر بانیان فتنه
    و خدا لعنت کند بر مدافعان قائله فتنه

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار