سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 61303
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » این مهاجم پرسپولیس به اروپا می رود
Print This Post

کاپیتان سابق پرسپولیس گفت:یکی از مهم ترین دلایلی که در قطر حضور دارم حضور ژاوی است که بازی اول باید رودروی او قرار بگیرم.

 به گزارش سلام دلفان به نقل از افکارخبر، محمد نوری حالا بعد از جدا شدن از سرخپوشان خود را آماده می کند تا این هفته و با شروع رقابت های لیگ قطر تیم خود را همراهی کند. وی در خصوص شرایط این روزهای خود به گفت و گو پرداخت که در زیر می خوانید:

*در اولین دیدار باید به مصاف السد بروید.

بله. واقعا قرعه سختی به ما خورده است. ما در چهار هفته ابتدایی بازی های بسیار مشکلی داریم. امیدوارم بتوانیم که با شروع رقابت های لیگ برتر و با توجه به اینکه اولین سال حضورمان را تجربه می کنیم نتایج خوبی را به دست آوریم.

* شنیده می شود بین تیم های قطری المسیمر احتمالا کمترین هزینه را داشته است؟

دقیقا همین طور است. ما نسبت به تیم های حاضر در لیگ قطر هزینه بسیار کمی داشتیم. اینجا با توجه به درجه تیم ها به آنها پول می دهند. فکر می کنم از این بابت آخرین تیم لیگ هستیم. البته ما هدفمان این است که امسال در لیگ باقی بمانیم و سال بعد تیم هزینه بیشتری انجام دهد.

*در اولین دیدار رودرروی ژاوی قرار می گیری.

من باید بگویم یکی از مهم ترین دلایلی که در قطر حضور دارم حضور ژاوی است. تلاش می کنم بتوانم از تجربیات او استفاده کنم و بهترین عملکردم را جلوی او داشته باشم.

*آیا خانواده ات را به قطر خواهی برد؟

مشکلی وجود دارد که اینجا خیلی سخت ویزا می دهند اما از طرفی اینجا در قطر بدون خانواده نمی توانم زندگی کنم و به همین دلیل هرچه زودتر خانواده ام را نزد خودم می آورم و فرزندانم را به مدارس ایرانیان مقیم قطر می فرستم.

*بازی تیم ملی مقابل گوام را دیدی؟

متاسفانه در هنگام بازی ایران مقابل گوام ما تمرین داشتیم و نتوانستم بازی را ببینم و فقط گل های بازی را دیدم. یک نکته جالب اینکه تازه دیروز متوجه شدم دروازه بان ایران بیرانوند بوده است. چون بازی کاملا یکطرفه بود. البته این هم طبیعی بود که این اتفاق بیفتد.

*خیلی ها اعتقاد داشتند که ایران باید مانند بازی قبل خود مقابل گوام ۱۹ گل بزند.

من فکر می کنم زدن ۶ گل کاملا کافی بود. فوتبال پیشرفت کرده است. من نمی دانم تیمی مثل قطر چطور ۱۵ گل به ثمر رساند اما چیزی که وجود دارد این است که این طور گل زدن کاملا سخت است و شاید امری بعید به نظر برسد.

*مهدی طارمی در این بازی توانست دو گل خوب به ثمر برساند.

من همان طور که گفتم تنها صحنه های گل را دیدم اما به طور کلی فکر می کنم که طارمی پتانسیل بازی در اروپا را هم دارد. او از لحاظ سنی کاملا در شرایط ایده آلی قرار دارد و مطمئنا پیشنهادات بسیار خوبی به دستش خواهد رسید و توصیه می کنم وقتی پیشنهاد اروپایی به دستش رسید قبول کند و برای بازی به اروپا برود.

*از حال و روز پرسپولیس خبر داری؟

من تمام اخبار پرسپولیس را پیگیری می کنم و اگر بازیکن پرسپولیس نیستم حالا به عنوان طرفدار پیگیر اخبار باشگاه و تیم محبوبم هستم. البته بعضی از اخباری که به گوش می رسد آدم را به فکر فرو می برد و ناراحت می کند.

*منظورت دادن شماره حساب از سوی باشگاه پرسپولیس به هواداران است؟

دقیقا. این کار باشگاه اصلا کار درستی نیست چون وجهه باشگاه کاملا زیر سوال می رود. همه جای دنیا اگر این اتفاق رخ می دهد از طرفی هم به هواداران کارت هواداری می دهند تا از مزایای آن استفاده کنند و هزینه ای را که می پردازد به نوعی در بیاورد. نه اینکه با این کار نه هوادار سودی ببرد و فشارش تنها روی بازیکنان بیاید و وجهه باشگاه هم زیر سوال برود.

*در روزهای اخیر بازیکنان نسبت به شرایط مالی خود هم اعتراض شدیدی داشتند.

من در تیم نیستم و شاید درست نباشد که در مورد پرسپولیسصحبت کنم. تیم بزرگ تر دارد و مطمئن باشید که بزرگترهای تیم می توانند مشکلات را جمع کنند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار