سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 6133
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » گزارش دومین روز ثبت‌نام نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری
Print This Post

دومین روز ثبت‌نام نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری/ وزیر کشور: در روز اول 75 نفر ثبت‌نام کردند که در این بین پنج چهره سرشناس وجود دارد/ محمود مظفر، رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر و حسن سبحانی ثبت نام کردند

به گزارش  سلام دلفان به نقل از «نسیم»، مهمترین اخبار از ستاد انتخابات کشور در دومین روز ثبت نام از نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری یازدهم بدین شرح است:

-وزیر کشور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در روز اول ثبت نام ریاست جمهوری، 75 نفر ثبت‌نام کردند که در این بین پنج چهره سرشناس وجود دارد. وی افزود: در پایان هر روز اسامی ثبت‌شدگان جهت تسهیل در روند احراز صلاحیت‌ها به شورای نگهبان ارسال می‌شود. مصطفی محمدنجار همچنین گفت: به نامزدهای انتخابات توصیه می‌کنم تا با التزام به قانون اساسی از اموری که شائبه تبلیغات پیش از موعد را ایجاد می‌کند خودداری کنند.

-محمود مظفر، رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر با حضور در ستاد انتخابات برای انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت نام کرد. وی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه صداقت، دیانت و کرامت را محور برنامه های خود قرار داده ام، اظهار داشت: ‬‫برای مدیریت جامعه اصل را بر ساختن گذاشته‌ام. وی افزود: ‫از هیچ ائتلاف و گروهی حمایت نمی‌شوم و به نفع کسی کناره گیری نخواهم کرد. مظفر خاطر نشان کرد: برنامه‌ای چهار ساله تنظیم کرده‌ام. محمود مظفر از طرح بیمه رایگان در دستور کار کابینه خود خبر داد و گفت: ‫در کابینه‌ام از هیچ رئیس‌جمهوری استفاده نمی‌کنم.‬ وی افزود: از نظر من جریان انحرافی ساخته ذهن برخی از آدم‌ها است و در نظام ما وجود ندارد‬. مظفر خاطر نشان کرد: ‫هدفمندی را ” هدفمند” خواهم کرد و آن را به سمت اقشار ضعیف هدایت می‌کنم.

-راضیه امیدوار، لیسانس اقتصاد و 46 ساله به عنوان اولین زن داوطلب کاندیداتوری در انتخابات ریاست‌جمهوری یازدهم در محل ستاد انتخابات کشور حاضر شد. وی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه بعد از تائید صاحیتم برنامه‌ام را اعلام می‌کنم، اظهار داشت: در حال حاضر فعلا برنامه‌ای را ندارم.

-امان الله محمدی، یکی از بازنشستگان سپاه پاسداران نیز برای ثبت نام در انتخابات ریاست‌جمهوری در محل ستاد انتخابات کشور حاضر شد. وی در جمع خبرنگاران گفت: برای ثبت نام استخاره کردم که خوب آمد سپس از خدا خواستم اگر بخواهم ثبت نام کنم نشانه ای در خواب به من بدهد. محممدی همچنین خاطر نشان کرد: در سال 52 خارج از کشور برای امام تبلیغات می‌کردم. وی همچنین از ایجاد یک میلیون شغل برای هر استان در صورت پیروزی در انتخابات خبر داد.

-حسن سبحانی برای ثبت نام در انتخابات ریاست‌جمهوری یازدهم در وزارت کشور حاضر شد.

-صمد محمود نسب، قاضی دادگستری با حضور در ستاد انتخابات کشور برای انتخابات ریاست جمهوری یازدهم ثبت نام کرد. وی در جمع خبرنگاران از صدور حکمی توسط خودش خبر داده است که رهبری نیز آن را مشاهده کرده‌اند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار