سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 61430
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » حذف سوریان با رای عجیب داوران/ حمید در حسرت هشتمین طلا +فیلم
Print This Post

فرنگی‌کار وزن 59 کیلوگرم کشورمان در رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان با شکست در مرحله یک‌چهارم نهایی مقابل حریف آذربایجانی از حضور در نیمه‌نهایی بازماند.

حذف حمید سوریان با رای داوران/ در حسرت هشتمین طلابه گزارش سلام دلفان، در ادامه رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان حمید سوریان در وزن 59 کیلوگرم در مرحله یک چهارم نهایی مقابل روشن بایراموف کشتی گیر نامدار آذربایجان به روی تشک رفت و در پایان با رای ناعادلانه داوران مقابل حریف دیسکالیفه شد و نتیجه را واگذار کرد تا حسرت هشتمین طلا را با خود به کشور برگرداند.

سوریان در این دیدار مقابل روشن بایراموف نایب قهرمان المپیک و قهرمان جهان از آذربایجان در حالی که از لحاظ فنی از حریف پیش بود داوران ابتدا به دلیل ضربه سر زدن یک اخطار به سوریان و 2 امتیاز به حریف آذربایجانی دادند و در ادامه در حالی که نابغه کشتی فرنگی ایران در حال مبارزه طبیعی بود رئیس تشک یک بار دیگر مسابقه را قطع و به دلیل آنچه ضربه سر زدن عنوان می کرد، وی را مقابل بایراموف بازنده کرد. این اتفاق در حالی‌ رخ داد که معمولا یک کشتی‌گیر با دریافت سه اخطار بازنده خواهد شد.روشن بایراموف دو مدال نقره المپیک 2008 و 2012 و طلا، نقره و برنز جهان را در کارنامه دارد.

البته با صعود بایراموف به فینال که با ضربه فنی کردن حریف قرقیزستانی محقق شد، سوریان در گروه شانس مجدد برای کسب مدال برنز مبارزه خواهد کرد.

سوریان پیش از این سوریان پیش از این در دور اول استراحت کرد و سپس حریف خود از ونزوئلا را با نتیجه 8 بر صفر از پیش رو برداشت.وی سپس حریفی از فنلاند را ضربه فنی کرد.

از حوادث مهم این وزن می‌توان به شکست رومن آمویان دارنده مدال‌های برنز المپیک 2008 پکن و جهان با نتیجه 9 بر صفر مقابل المورات تاسمورادوف از ازبکستان اشاره کرد. در این وزن 44 کشتی‌گیر وزن کشی کرده‌اند.

منبع: مشرق

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار