سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 61485
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » خیابانی با بینندگان دیروز بازی ایران چه کرد؟!
Print This Post

از پنج دقيقه مانده به بازي تيم ملي، بينندگان تلويزيوني به دو دسته تقسيم شدند. يک عده صداي گيرنده را قطع کردند تا با خيالي آسوده پاي بازي بنشينند و عده‌اي ديگر هم با دوستان نشستند تا روزي بامزه را پشت سر بگذارند. جواد خياباني بانيِ اين دو دستگي بود.

 
خیابانی با بینندگان دیروز بازی ایران چه کرد؟!

به گزارش سلام دلفان،استاد ديدار را طوفاني شروع کرد. تا جايي که دو دفعه به اشتباه اعلام کرد قرار است به پخشِ تبليغات بروند اما نرفتند. در ليست ابتداي بازي تيم ملي هم وريا غفوري را در ميان دفاع‌ها جا داده بود و حاج‌صفي را به هافبک برد. ضمن اين که نام اميد ابراهيمي را ليست جا انداخت. حتي در دقايق ابتدايي بازي هم توپ‌هايي که سمت راست دفاعي مي‌آمد را با نام وريا غفوري صدا مي‌زد. استاد خياباني سپس در حدس نتيجه ديدار افغانستان و ژاپن هم حسابي کلافه شد.

خياباني ابتدا نتيجه را دو بر صفر اعلام کرده بود. در صورتي که در همان لحظه گل ششم ژاپن هم به ثمر رسيده بود. گزارشگر بازي علاوه بر اين که اعتقادي به سايتِ اعلام نتايج نداشت، به ليست بازيکنان هند هم نگاهي نمي‌انداخت و نامي از بازيکنان حريف را اعلام نمي‌کرد. استاد در حين گزارش تعدادِ پنج هزار نقريِ افغان‌ها در استاديوم را بيشتر از پانزده‌هزار تماشاگر ايراني که در ديدار مقابل گوام به آزادي رفتند، اعلام کرد. جواد خياباني در صحنه گل هم حواسش به بازي نبود و چند ثانيه پس از لمس توپ به تور، گزارش بازي را از سر گرفت. ضمن اين که زننده گل را وحيد اميري اعلام کرد و پس از چند صحنه آهسته، در جمله‌اي تاريخي اعلام کرد: «ضربه دوم به توپ نخورد!»

جواد خياباني تا پايان نيمه اول باز هم از اين گزارش‌هاي بامزه داشت. در صحنه‌اي از بازي اعلام کرد که شماره هفتِ هندي‌ها برخلاف تمام شماره هفت‌ها، بازيکن خوبي نيست. در صحنه کرنري که آندو پشت توپ رفت هم بيان زيبايي داشت: «کم پيش مي‌آيد که آندو کرنر بزنه و گل نشه. که اين يکي از اون کم‌هاست!»

مشرق

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار