سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 6153
تاریخ انتشار: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » 20 هزار شعبه اخذ رأی در کشور اضافه شد
Print This Post
وزیر کشور گفت: برای انتخابات سال‌جاری در کشور 20 هزار شعبه اخذ رأی در کشور اضافه شد. به گزارش سلام دلفان به نقل از خبرگزاری فارس، مصطفی محمدنجار بعدازظهر امروز در ...

وزیر کشور گفت: برای انتخابات سال‌جاری در کشور 20 هزار شعبه اخذ رأی در کشور اضافه شد.

به گزارش سلام دلفان به نقل از خبرگزاری فارس، مصطفی محمدنجار بعدازظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان ساری با اشاره به سفرهای استانی دولت اظهار داشت: دولت تلاش می‌کند در این سفرها مصوبات جدیدی نداشته باشد.
وی تصریح کرد: تلاش دولت این است که مصوبات گذشته را جامعه عمل بپوشاند.
وزیر کشور در ادامه با اشاره به نام‌گذاری امسال به نام سال حماسه سیاسی تأکید کرد: باید تلاش کنیم تا گفتمان رهبر انقلاب اسلامی ایران اتفاق بیفتد و این ملت خالق حماسه بزرگ است.
وی، یکی از مسائل اصلی کشور را برگزاری انتخابات اعلام کرد و گفت: دو انتخابات بزرگ در کشور داریم و برای برگزاری انتخابات 20 هزار شعبه اضافه کردیم.
نجار ادامه داد: مسئولان باید ابزار ایجاد حماسه باشند و تلاش کنیم تا شاهد حضور گسترده مردم در انتخابات باشیم.
وی ادامه داد: ما متولی برگزاری انتخابات هستیم و اینکه مردم به چه کسی رأی می‌دهند به ما ربطی ندارد.
وزیر کشور خاطرنشان کرد: مردم در انتخابات هوشیارانه تصمیم می‌گیرند و ما باید بستر را فراهم کنیم تا انتخابات با حضور گسترده مردم در کشور شکل بگیرد.
وی در ادامه با اشاره به پیشرفت‌های که کشور ما با آن مواجه هست، بیان داشت: مشکلاتی در کشور وجود دارد و نمی‌شود وجود مشکلات را نفی کرد.
نجار در ادامه با اشاره تحریم‌های اعمال شده بر علیه کشور ما توسط دشمن یادآور شد: دشمن تلاش می‌کند با اعمال تحریم ملت را از نظام جدا کند که مردم با حضور در 22 بهمن دشمن را ناامید کرد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار