سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 61574
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » اخبار برتر » کارت زرد بازوند به مدیر کل ارشاد/ ما مدیرکل را برای قیافه گرفتن نمی خواهیم
Print This Post
واکنش استاندار لرستان به عملکرد ضعیف دستگاه فرهنگی؛

استاندار لرستان با هشدار جدی خطاب به مدیریت فرهنگ و ارشاد استان، ضمن ناراضی بودن از بیلان کاری این دستگاه، اخطار جدی به حمید رضا حنان داد.

به گزارش سلام دلفان، هوشنگ بازوند ظهر شنبه در جلسه توزیع اعتبارات ملی دستگاههای اجرایی لرستان با انتقاد از عملکرد مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در زمینه جذب اعتبارات این دستگاه و عدم حضور در این جلسه اظهار داشت: همین کارها را می کنید که پیشرفت پروژه های عمرانی این دستگاه سالی یک درصد است.

وی با بیان اینکه همه استانهای کشور اعتبارات خود را برای ارتقای حوزه فرهنگ و هنر دریافت کرده اند گفت: این در حالیست که استان لرستان در میان ۳۱ استان کشور پیشرفت پروژه هایش در این حوزه سالی یک درصد است.

استاندار لرستان با تاکید بر اینکه کم کاری خود را پای مظلومیت هنر نگذارید گفت: بی عرضگی و عدم پیگیری کارها از سوی یک مدیر کل است که وضعیت هنر اینگونه است.

بازوند با بیان اینکه همه استانها حق خود را از وزارتخانه می گیرند و این در حالیست که اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان حتی از حق خود نیز در بحث اعتبارات اطلاعی ندارد گفت: چرا دستگاههای دیگر استان در بحث جذب اعتبارات موفق بوده اند؟

وی با بیان اینکه دستگاههای دیگر استان برای دریافت اعتبارات خود پیگیری می کنند ادامه داد: دیگر دستگاهها مثل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی نیستند که نشسته باشد و کاری انجام ندهند.

استاندار لرستان با تاکید بر اینکه ۹۰ درصد اعتبارات در وزارتخانه ها بوده و این در حالیست که این اداره کل کاری برای جذب آن نکرده است عنوان کرد: ما که مدیر کل را برای قیافه گرفتن انتخاب نمی کنیم بلکه برای این انتخاب می شوند که مسائل استان را پیگیری کند.

گفتنی است سخنرانی حجت الاسلام حمید رضا حنان و حمله بی سابقه وی به آیت الله علم الهدی و مجلس شواری اسلامی در همایش اصلاح طلبان در شهر کوهدشت، واکنش های بسیاری از ائمه جمعه و روحانیت معظم و مردم را در پی داشت.

منبع: مهر

 1. نویسنده دیدگاه: رضا
  شهریور ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۰۰

  حنان رفتنی شد. در حال رایزنی برای جایگزین هستند.
  استاندار لرستان در خطاب به حنان مدیر کل ارشاد: ما مدیر کل برای قیافه گرفتن نمی خواهیم.
  ضمنا ادامه کار حنان به عنوان مدیر کل ارشاد از اول سال 94 غیر قانونی است.
  وبه استناد بند (د) ماده 65 قانون برنامه توسعه جمهوری اسلامی ایران (1394-1390) مصوب 15/10/1389 که اشعار میدارد : ” ماده 65 بند (د) “هرگونه انتقال و ماموریت بیش از 6 ماه در یک نوبت یا چند نوبت از موسسات و نهادهای عمومی غیر دولتی به وزارتخانه ها، موسسات و شرکتهای دولتی موضوع ماده (5) قانون مدیریت خدمات کشوری ممنوع می باشد” حال ایشان استخدام دانشگاه آزاد است و اکنون بیش از 6 ماه از انتصابش نیز گذشته است.
  ضمنا در انتصاب ایشان رعایت سطح پیش نیاز مدیریت برابر جدول بند الف ماده 3 شرايط عمومي انتصاب مديران حرفه اي مصوبه یکصد و چهل و هفتمین جلسه شوراي عالي اداري در خصوص نحوه انتخاب و انتصاب مديران حرفه ای كليه دستگاه هاي اجرايي كشور رعایت نشده و سازمان بازرسی و دیوان عدالت اداری در این خصوص ورود کرده اند و قطعا انفصال خواهد شد وتخلف استاندار لرستان و وزیر ارشاد نیز در این زمینه محرز خواهد بود.

 2. نویسنده دیدگاه: اصلاح طلب
  شهریور ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۳۶

  الهی شکر
  الهی شکرت کسی پیداشد که … را کشید.
  باور کنید بارها فکر میکردم حتما در این دولت کسی زورش به این…… نمی رسه که اینگونه جولان میزنه.
  بابا بخدا این …. هتک حرمت ها جز مرام اصلاح طلبان نیست .

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار