سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 61578
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۶ نظر
خانه » اخبار برتر » رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان منصوب شد/ ولدی رفت، صفی‌خانی آمد
Print This Post

“رضا صفی‌خانی” به عنوان رييس جديد سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان منصوب شد.

 

رضا صفی خانی
به گزارش سلام دلفان، “محمدرضا نعمت‌زاده” وزير صنعت معدن و تجارت، با صدور حكمي “رضا صفي‌خاني” را به عنوان رييس جديد سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان منصوب کرد.
صفی‌خانی جایگزین قدرت‌الله ولدی شد؛ ولدی از 22 اردي‌بهشت سال 93 به مدت 1 سال و 4 ماه سکان این نهاد را در دست داشت كه انتقادات بسياري عليه وي توسط رسانه‌ها، مردم و برخي كاركنان اين نهاد مطرح بود.
وي در دوران دولت هشتم مدير تعاون لرستان(سال‌هاي 81 تا 85) بوده است و پس از آن نيز سابقه مسئوليت بيمه معلم نيز در كارنامه دارد و از نيروهاي معتدل اصلاح‌طلب به شمار مي‌رود.
 فرودين‌ماه 94 نيز مدير كل ميراث فرهنگي لرستان در شرايطي كه كم‌تر از يك سال از زمان انتصاب وي مي گذشت و منصوبي دولت يازدهم بود، از سمت خود كنار گذاشته شد و ولدي نيز دومين مدير كل (رئيس) منصوبي اين دولت در لرستان است كه از سمت خود بركنار مي‌شود. وي از 1اسفند 1383 تا آذر 1384 نيز براي مدت ي10 ماه مدير كل بازرگاني لرستان (قبل از ادغام با صنعت و معدن استان) بود كه جاي خود را به حجت بيرانوند داد.
قابل ذكر است مراسم معارفه صفي‌خاني با حضور مسوولان سازمان صنعت، معدن و تجارت کشور و مديران استان صبح يک‌شنبه 22 شهریور‌ماه در خرم‌آباد برگزار مي‌شود.
منبع: یافته

 1. نویسنده دیدگاه: حجت الله عبدلی -کارشناس اداره صنعت ،معدن وتجارت دلفان
  شهریور ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۷:۲۴

  انتخاب شایسته برادر ارجمند جناب آقای رضا صفی خانی به سمت رئس سازمان صنعت ،معدن وتجارت استان لرستان صمیمانه تبریک وتهنیت عرض می کنم ،ار استاندار محترم مهندس هوشنگ بازوند کما ل تشکر وسپا س را دارم.

 2. نویسنده دیدگاه: فضل اله روحانی
  شهریور ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۴۸

  برادر ارزشی و ارزشمند .یادگار سالهای دفاع مقدس حاج رضا صفی خانی انتصاب حضرتعالی را به ریاست سازمان صنعت معدن وتجارت استان لرستان تبریک گفته از خداوند متعال برای شمادوست عزیز موفقیت روز افزون دراین سمت راخواهانم . انشا ءالله که همچون گذشته باعث خیر وبرکت باشید.

 3. نویسنده دیدگاه: نعمت کاظمی
  شهریور ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۲۱

  جناب آقای حاج رضا صفی خانی
  انتصاب به حق و شایسته جنابعالی را تبریک عرض نموده و از خداوند سبحان توفیقات روز افزون شما را خواهانیم

 4. نویسنده دیدگاه: علی مرادی کاکاوندی
  شهریور ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۲:۳۴

  انشا الله موفق وموید باشند از مدیران لایق وشایسته این دیار هستند،برای آقای ولدی هم آرزوی توفیق داریم

 5. نویسنده دیدگاه: کریمی -شکری نسب -داودی- حسنوند
  شهریور ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۳۸

  سر انجام بعد از کش وقوسهای فراوان قدرت ولدی نیروی اصول گرا … بر کنار و جناب رضا صفی خانی نیروی ارزشمند اصلاح طلب وحامی دولت تدبیر وامید سکانداری سازمان صنعت معدن وتجارت استان را به عهده گرفت این انتصاب را خوش یوم و مبارک وبه ایشان تبریک می گو ییم باتشکر از استاندار محترم.

 6. نویسنده دیدگاه: عظیم یار احمدی
  شهریور ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۳۲

  اگر آرشیو پیامهای تبریک به قدرت ولد در 15 ماه پیش مورد باز خوانی ورویت شود ملا حظه خواهید کرد از این دسته پیامها از جمله رزمنده ایثار گر وارزشی والقاب وعناوین دیگری به ایشان خطاب شد که متا سفانه …. که مورد اعتراض مردم وحامیان دولت بود عدم استفاده وندادن مسو ولیت به کار کنانی بود که شجاعانه از دکتر روحانی طرفداری کردند وپایش هم ایستادند ولکن در دولت تدبیر وامید مورد بی مهری ایشان قرار گرفتند ضمن تبیک به مدیر اصلاح طلب انشا الله به خوبی وبا مدیریت ومشی دولت تدبیر وامید تلافی بفر مایید.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار