سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 61589
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » برگزاری جشنواره بزرگ”پاچا” (متل ها ومثل های لکی ) در دلفان + جزئیات و شرایط شرکت در جشنواره
Print This Post
نیمه دوم مهر ماه:

جشنواره بزرگ منطقه ای” پاچا ” (متل ها ومثل های لکی ) نیمه دوم مهر ماه در  شهرستان دلفان برگزار می شود.

به گزارش سلام دلفان، خدارحم سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دلفان در گفت و گو با  اظهار داشت:جشنواره منطقه ای” پاچا ” (متل ها ومثل های لکی )  نیمه دوم مهر ماه در دلفان برگزار می شود.

وی افزود: این جشنواره با همت انجمنهای شعر وادب ،اهل قلم وکانون هنرهای آینی وسنتی دلفان وبا هدف احیای ادبیات شفاهی وبومی  لک زبانان وثبت وضبط آثار گذشتگان ونیز آشنایی نسل جوان با اسطوره ها وافسانه ای منطقه  ،وبا حضور استانهای غرب کشور ،کرمانشاه ،همدان ،لرستان ،ایلام وکردستان برگزار خواهد شد.

بابایی به شرایط لازم جهت شرکت در این جشنواره اشاره کرد و گفت: هر نفر می تواند سه اثر از متل ها و داستانهای بومی  را بصورت تایپ شده همراه با مشخصات کامل ،روی برگه a4 به ایمیل  دبیرخانه و  یا آدرس مجتمع فرهنگی دلفان  و یا نمابر شماره 06632726969    ارسال نماید .

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد دلفان ادامه داد: مهلت ارسال آثار هم 15 مهرماه می باشد که پس از ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره، بررسی هیات داوران برای ورود به جشنواره شروع  واز برگزیدگان برای حضور دعوت بعمل می آید.

وی در پایان خاطر نشان کرد: شرکت کنندگان گرامی می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 06632727457 و 06632720711و        06632726969  تماس حاصل نمایند.

دلفان امروز

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار