سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 6161
تاریخ انتشار: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » گزارش از سومین روز ثبت‌نام نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری
Print This Post
به گزارش سلام دلفان به نقل از «نسیم» مهمترین اخبار از ستاد انتخابات کشور در سومین روز ثبت نام از نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری یازدهم بدین شرح است: *در دو روز گذشته ...

به گزارش سلام دلفان به نقل از «نسیم» مهمترین اخبار از ستاد انتخابات کشور در سومین روز ثبت نام از نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری یازدهم بدین شرح است:

*در دو روز گذشته 144 نفر با مراجعه به ستاد انتخابات کشور برای انتخابات ریاست‌جمهوری یازدهم ثبت نام کردند که از این میان چهره‌‌های شاخصی چون، کامران باقری لنکرانی، حسن روحانی، صادق واعظ‌زاده، حسن سبحانی، مصطفی کواکبیان، و محمد سعیدی‌کیا نیز حضور داشتند.

*جوانی 32 ساله به نام محمدعلی فارسی، اهل مرودشت استان فارس و دارای مدرک کارشناسی ادبیات در اولین ساعات کاری در ستاد انتخابات کشور حاضر شد و برای انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت نام کرد. وی با حضور در جمع خبرنگاران با بیان اینکه یک نفر باید در این کشور حقیقت را که پنهان است بیان کند و آن یک نفر من هستم، مدعی شد: دو سال پیش بر من ثابت شد که من از سوی خدا آماده‌ام و علم لدنی دارم و این علم را نیز یک شبه بدست آورده‌ام.

*مدیرکل دفتر انتخابات وزارت کشور در جمع خبرنگاران با بیان اینکه کاندیداها هرچه زودتر برای ثبت نام به ستاد انتخابات مراجعه کنند، گفت: مدت ثبت‌نام کاندیداهای ریاست‌جمهوری قابل تمدید نیست. وی افزود: هر روز پرونده‌ها را به شورای نگهبان ارسال می‌کنیم.

*روح‌الله احمدزاده کرمانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شعارم دولت جوان، عدالت و قانون‌گرایی است. وی افزود: در دولت احمدی‌نژاد جریاناتی پیش آمد که مبادرت به سو استفاده و القا اندیشه‌های غلط در حوزه اقتصاد ملی و نظم عمومی کشور شد. این کاندیدای احتمالی انتخابات با بیان اینکه از هرکس که اهل خرد باشد در کابینه‌ام استفاده می‌کنم، اظهار داشت: در هر دولتی حاشیه و انحراف ممکن است وجود داشته باشد و در دولت هاشمی هم این حاشیه‌ها موجود بود. وی همچنین افزود: به گفتمان سوم تیر اعتقاد دارم.

*علی فلاحیان در نشست خبری پس از ثبت‌نام اظهار داشت: برای دولت آینده 11 برنامه دارم. وی همچنین با اشاره به مسأله هسته ای ایران گفت: در مذاکرات هسته‌ای آماده‌ایم تا در رابطه با تعلیق غنی‌سازی بیش از 20 درصد در جهت رفع تحریم‌ها به توافق برسیم. وی در پایان در خصوص اعضای کابینه‌اش خاطرنشان کرد: از احمدی‌‌نژاد و هاشمی در کابینه استفاده نمی‌کنم.

*محمدباقر خرازی در نشست خبری پس از ثبت‌نام در جمع خبرنگاران اظهار داشت: من با دولت متقین به عرصه انتخابات آمده‌ام و با برنامه آمده‌ام و تمام این برنامه‌ها برای رفع چالش‌های گذشته و پیش‌رو مدون شده است.

*سیدمحمد غرضی، وزیر پست و تلگراف و تلفن دولت هاشمی رفسنجانی در با حضور درستاد انتخابات کشور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: توجه به مسائل اقتصادی از اولویت‌های بنده است.

*محسن کوثری، 34 ساله از استان گلستان و دارای مدرک دکترای علوم سیاسی، مرتضی حسنعلی، لیسانسه و دارای چهار فوق دیپلم، مریم موسوی نسب فوق لیسانس علوم سیاسی و غلامرضا آقایی 41 ساله، دستفروش و دیپلم ریاضی و علیرضا هاشمی، دانش‌آموز از افراد حاشیه داری بودند که در ستاد انتخابات کشور حاضر شدند و برای انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت نام کردند. این افراد با حضور در جمع خبرنگاران شعارها و اهداف خود برای شرکت در عرصه رقابت انتخاباتی را مطرح کردند.
به گزارش خبرنگار «نسیم»،”خدمت به مردم، ایجاد شغل برای جوانان، ایجاد ارتباط با کشورهای غربی، مسلمان کردن همه مردم دنیا، تبدیل کردن ایران به چین، معاون اول کردن احمدی‌نژاد و وزیر ورزش قرار دادن علی دایی” از جمله شعارها و برنامه‌های این افراد برای ثبت‌نام در انتخابات ریاست‌جمهوری بود.

*فردی به نام محمد خداپناه ، 42 ساله و نویسنده 30 کتاب سیاسی ادبی و اخلاقی که هنوز هیچکدام به چاپ نرسیده است با حضور در ستاد انتخابات کشور برای انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام کرد. وی مدعی شد: بنیانگذار حزب رهپویان علی(ع) در راستای انقلاب و مبارزه با جهل جهانی است وی در جمع خبرنگاران: هدفم اینست که نام وزارت آموزش و پرورش را به نام “متفکر پرور فعال ” تغییر دهم.

*شهرام علمداری، رئیس سابق اورژانس و مشاور سازمان پدافند غیر عامل با حضور در ستاد انتخابات وزارت کشور در انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت نام کرد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار