سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 61883
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » سوء مدیریت و انتصاب های ناکارآمد موجب عدم پیشرفت لرستان شده است
Print This Post
رئیس کل دادگستری لرستان:

رئیس کل دادگستری لرستان گفت: سوء مدیریت و انتصاب های ناکارآمد موجب شده که این استان به جای پیشرفت پسرفت کند.

به گزارش سلام دلفان به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان لرستان، جعفر بدری در جلسه شورای اداری بخش سپید دشت اظهار داشت: اهتمام مدیران و مسئولان دستگاه های اجرایی در برطرف شدن مشکلات به حق مردم وظیفه ای ذاتی و انسانی است و این وظیفه در استانهای محروم و بخشهای دور افتاده از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

رئیس کل دادگستری لرستان با بیان اینکه ریشه کنی فقر و بیکاری نیازمند مدیران توانا، دلسوز و خوش فکری بوده که تنها هدفشان جلب رضای خدا است گفت: نمی توان با انتصاب مدیران بر مبنای قوم گرایی و همشهری مداری راه به جایی برد چرا که مدیریت علم و هنری است که تعهد، تخصص و کارآیی آن را تضمین می کند.

بدری با اشاره به وجود امنیت پایدار در لرستان خاطر نشان کرد: وجود امنیت لازمه توسعه پایدار است و خوشبختانه استان لرستان از جمله استان های امن کشور بوده و به لحاظ ارتکاب جرم در رتبه ۲۷ کشور قرار دارد.

وی ادامه داد: خوشبختانه ضریب امنیت خوبی در استان لرستان وجود دارد و کارکنان دستگاه قضایی استان توانسته اند براساس اهداف قوه قضائیه موفق عمل کنند.

رئیس کل دادگستری لرستان تاکید کرد: متأسفانه با وجود ضریب امنیت مناسب و امکانات خدادادی فراوان لرستان به لحاظ بیکاری دارای مشکلات فراوانی بوده و این سوال را از مسولان استان باید پرسید که با وجود این همه بسترهای مناسب اشتغال چرا باید با سوء مدیریت و انتصابهای ناکارآمد به جای پیشرفت شاهد پسرفت باشیم.

بدری در ادامه با اشاره به انتخابات پیش رو در اسفند ماه امسال تصریح کرده: تداوم وفاق و همدلی در بین اقشار مختلف مردم و دولت و به خصوص انتخاب نمایندگان اصلح می تواند سرنوشت جامعه را به سوی آینده ای روشن سوق دهد.

وی ادامه داد: مردم باید به دور از هرگونه ملاک نامعقول تنها به افراد متعهد و متخصص که از فن بیان بالایی در احقاق حقوق مردم برخوردار هستند رأی دهند چرا که رأی حقی عمومی بوده و هیچ کس به هیچ عنوان نمی تواند از حق خود بگذرد.

 رئیس کل دادگستری لرستان با بیان اینکه لرستان پایلوت بالقوه اکوتوریسم کشور است و این پایلوت باید با همت مسئولان و مدیران بالفعل شود افزود: طبیعت گردی از جمله بستر های پر درآمد گردشگری بوده و استان لرستان داری سابقه فرهنگی و تمدنی و آثار باستانی به درازای کل تاریخ است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار