سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 61890
تاریخ انتشار: ۲۸ شهریور ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » زباله‌هایی که کاردستی شدند/ همراهی کودکان نورآبادی با محیط‌زیست
Print This Post

دانش آموزان شهرستان نورآباد با استفاده از مواد دور ریختنی نمایشگاهی با عنوان «آثار زیست محیطی و کودکان» برپا کردند تا همراهی خود را محیط زیست نشان دهند.

به گزارش سلام دلفان، لیلا امیدیان مسئول برگزاری این نمایشگاه در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در این نمایشگاه ۱۵۰ اثر مختلف با موضوع حفاظت از محیط زیست توسط دانش آموزان این شهرستان به نمایش گذاشته شده است.

وی افزود: ساخت خانه های چوبی و فلزی، عروسک های پارچه ای و پلاستیکی، تهیه ماکت های فضای سبز و درخت و گل با سایر مواد بلا استفاده، نقاشی و کاغذ دیواری از جمله آثاری بوده که توسط دانش آموزان به نمایش گذاشته شده است.

کراپ‌شده - نمایشگاه محیط زیست

وی افزود: این نمایشگاه با همکاری اداره حفاظت از محیط زیست و کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان این شهرستان برپا شده است.

امیدیان بیان داشت: این نمایشگاه دومین نمایشگاهی است که در یک سال گذشته با موضوع محیط زیست برپا شده و حضور دانش آموزان در اینگونه نمایشگاه های این شهرستان بسیار چشم گیر است و شاهد خلق آثار ارزشمندی از آنها بوده ایم.

کراپ‌شده - نمایشگاه محیط زیست

وی با اشاره به اینکه این نمایشگاه به مدت سه روز در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آماده بازدید علاقمندان است افزود: در حاشیه این نمایشگاه نیز مسابقه ای با عنوان «چگونه از محیط زیست حفاظت کنیم» برگزار می شود و در پایان هر روز به تعداد سه نفر از برندگان جوایزی به قید قرعه اهدا خواهد شد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار