سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 61992
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » تهدید حجاج توسط آل سعود!
Print This Post

ولیعهد و وزیر کشور عربستان سعودی به حجاج بیت‌الله الحرام هشدار داد با هرگونه رفتاری که به زعم وی با انگیزه سیاسی در مراسم حج صورت گیرد، برخورد خواهد شد.

به گزارش “سلام دلفان”  به نقل از خبرگزاری رویترز خبرداد: شاهزاده محمد بن نایف ولیعهد و وزیر کشور عربستان سعودی دیروز شنبه خطاب به زائران بیت‌الله الحرام که در مراسم حج امسال در مکه شرکت کرده‌اند، هشدار داد با هرگونه رفتاری که با انگیزه‌‌های سیاسی در مراسم حج صورت گیرد، برخورد خواهیم کرد؛ از این رو از حجاج بیت‌الله الحرام می خواهیم از اقداماتی که با انگیزه‌های سیاسی صورت می گیرد، خودداری کنند.

خبرگزاری رویترز به نقل از شاهزاده محمد بن نایف افزود: دولت عربستان سعودی اجازه نمی‌ دهد مراسم حج با مسائل سیاسی گره بخورد.

ولیعهد و وزیر کشور عربستان سعودی همچنین در این باره تاکید کرد: نیروهای امنیتی آماده برخورد با هرگونه رفتار غیرمسئولانه‌ هستند ، چرا که به عقیده این مقام سعودی، این گونه اقدامات می‌تواند خلوص مراسم حج را آلوده کند و سلامت مهمانان خانه خدا را در معرض خطر قرار دهد.

رویترز در این باره گزارش داد که عربستان سعودی امسال با وضع قوانین سخت‌ گیرانه برای صدور ویزا، تصمیم به کاهش شمار زائران گرفته است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار