سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 62272
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » مراسم معارفه فرماندار جدید شهرستان پل‌دختر برگزار شد + عکس
Print This Post

در مراسمی با حضور معاون سیاسی، امنیتی استانداری لرستان، ائمه جمعه پل‌دختر و دوره چگنی و جمعی از مسوولان “نورالدین درمنان” به عنوان فرماندار جدید شهرستان پل‌دختر معرفی شد.

 به گزارش سلام دلفان، با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان آئین تودیع و معارفه فرمانداران قبلی و جدید پل دختر در سالن اجتماعات این فرمانداری برگزار شد که طی آن با تقدیر از تلاش های قدرت اله ترابی نژاد فرماندار پیشین ،نورالدین درمنان بعنوان فرماندار جدید این شهرستان معرفی شد.صوره_۲۰۱۵۰۹۲۲_۱۲۵۶۴۶

سید سعید شاهرخی معاون سیاسی امنیتی استاندار در این آئین با گرامیداشت یاد و خاطره رزمندگان در دوران دفاع مقدس گفت:دشمنان انقلاب با تمام وجود بر علیه نظام جمهوری اسلامی توطئه کرده که حمایت همه جانبه از منافقین و شمنان انقلاب از جمله تجهیز و تحریک به رژیم بعث برای حمله به ایران نمونه هایی از این توطئه ها به شمار می رود.وی گفت: ارزش های معنوی دفاع مقدس از سرمایه هایی است که نظام ما را بیمه کرده است.

شاهرخی پلدختر را یکی از شهرهای نامی کشور در دفاع مقدس ارزیابی کرد و افزود:توسعه در راس برنامه های دولت تدبیر و امید در استان لرستان قرار گرفته است.وی تصریح کرد: با تمام وجود مشکلات لرستان پس از استقرار دولت تدبیر و امید پیگیری شده است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار خاطر نشان کرد: ایجاد فرصت شغلی،رفع مشکلات بیکاری،احیای صنایع راکد و احیای ظرفیت های مغفول مانده لرستان و حمایت از سرمایه گذاری بخش خصوصی از عمده کارهای دولت برای توسعه لرستان بوده که با جدیت مورد دغدغه جدی نماینده عالی دولت در لرستان است.

وی گفت: مدیریت ارشد دولت در لرستان با جدیت بستر توسعه و ورود بخش خصوصی در لرستان را فراهم کرده است.شاهرخی افزود: مردم همیشه پلی کار بوده و سزاوار خدمت هستند . وی تصریح کرد: سیاست کلی دولت  تلاش در جهت توسعه  و ایجاد اشتغال و رسیدگی به معیشت مردم است که در لرستان نیز این سیاست توسط استاندار و تیم کاری دولت در لرستان دنبال می شود.

وی با اشاره به دو رویداد مهم انتخاباتی در سالجاری گفت: برای برگزاری انتخابات و حضور پرشور مردم آمادگی لازم وجود دارد و مردم باید در این انتخابات حضوری حماسی داشته باشند.

شاهرخی اضافه کرد:مردم باا حضور در انتخابات مسیر اداره کشور را با حضور خود تعین می کنند و حضور حماسی مردم پشتوانه عظیمی است که با رای تبلور می یابد.وی با اشاره به حماسه عظیم انتخابات ۹۲ورای قاطع مردم به دولت تدبیر و امید گفت: پشتوانه عظیم رای مردم باعث دستاوردهای از جمله موفقیت مذاکره کنندگان هسته ایی شد که حمایت های مقام معظم رهبری را به دنبال داشته و پس از ده سال وضع تحریم های ظالمانه توسط دشمنان نظام آنها را وادار کرد که پای میز مذاکره نشسته و حقوق مسلم مردم ایران را در قضیه هسته ایی به رسمیت بشناسند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان تصریح کرد: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات،برگزاری سالم انتخابات و بیطرفی و عدم ورود مسئولین به حمایت از کاندیداها را از جمله مولفه های مد نظر دولت در عرصه انتخابات دانست و گفت: اگر انتخابات سالم باشد و مردم مطمئن باشند که هر آنچه به صندوق می ریزند بیرون می آید اعتمادشان جلب شد و حضورشان حداکثری شده و به نشاط انتخابات منجر خواهد شد.

شاهرخی افزود: برگزارکنندگان انتخابات باید بیطرف باشند و از اعتماد مردم غافل نباشند.وی تصریح کرد: مسئولین دولتی از کاندیدایی خاص حمایت نکنند که اگر گزارشی واصل شود که مسئولی به نفع کاندیدی با امکانات دولتی عمل کرده خطای بزرگی است و قابل قبول نیست.

صوره_۲۰۱۵۰۹۲۲_۱۲۵۶۳۵

حجت الاسلام سوری امام جمعه پل دختر نیز گفت: مسئولیت زودگذر است و دوام ندارد . وی افزود: خدمت تنها چیزی است که ماندگار است.امام جمعه پل دختر خاطر نشان کرد: مدیری موفق است که بر اساس آمیزه های دینی حرکت کرده و عدالت را سرلوحه کار خود در تمامی امور قرار دهد.

وی گفت: یک مدیر خوب باید مروج عدالت بوده و عدالت را سرلوحه تمامی کارها قرار دهد. امام جمعه پل دختر اضافه کرد: ولایتمداری مولفه دیگر مدیریت اسبلامی است و زمانی کار یک مدیر مشروعیت می یابد که ولایتمداری معیار حرکت و مدیریتش باشد.حجت الاسلام سوری خاطر نشان کرد: تخصص و تعهد نیز از دیگر مولفه های مدیر خوب است که مدیری اگر فاقد تعهد و تخصص باشد ناموفق خواهد بود. وی گفت: مسئولیت امتحان بزرگ و زودگذر است و لذا اخلاق مداری از دیگر خصیصه ها و مولفه های یک مدیر شایسته و خوب محسوب می شود.

وی ادامه داد: خدمتگزاری مولفه ایی است که مهم به شمار رفته و باید از فرصت ها استفاده کرده و به مردم خدمت کنیم زیرا خدمت گذاری تنها چیزی است که ماندگار خواهد بود.حجت الاسلام سوری صادق بودن مسئول را مورد اشاره قرار داد و گفت: مسئول اگر توان دارد قول و وعده بدهد چون وعده باید در توان انسان باشد.

امام جمعه پلدختر افزود: افرادی که اهل مشورت هستند باید خودشان افرادی موفق باشند تا کمک حال یک مدیر به حساب بیایند.وی با ابراز رضایت از عملکرد فرماندار پیشین پل دختر گفت: آقای ترابی نژاد انسانی زحمتکش و متدین بودند که تا جایی که می توانست خدمت می کرد و زحمات و پیگیریهایش در ساخت مصلی قابل تقدیر است.

ترابی نژاد فرماندار پیشین پل دختر نیز گفت: رشد اعتبارات عمرانی شهرستان از جمله موفقیت های است که در طول دوران مدیریت بنده در شهرستان پل دختر حاصل شده است. وی گفت: در ۶ماهه اول سالجاری ۵۷۷شغل معادل ۴۴درصد از اشتغال پیش بینی شده در شهرستان پل دختر ایجاد شده و همچنین در دوران مدیریتم با تعامل با مدیران دستگاههای اداری و ائمه جمعه پل دختر و معمولان وحدت و همدلی را ه معنای واقعی به کار گرفتم.

فرماندار سابق پل دختر ادامه داد: قبل از ورود من به پل دختر ، شهرستان در التهاب مسائل سیاسی بود و من در بدو ورود وعده دادم فتیله کار سیاسی پایین کشیده می شود و با تعامل و وحدت این امر محقق شد و در حوزه های زیربنایی از جمله عمران شهری و روستایی،بهداشت ودرمان و راه و مسکن و ..موفقیت های زیادی به دست آمد که مردم به عنوان بهترین قاضی قضاوت خواهند کرد.

در پایان این مراسم با تقدیر از تلاش های قدرت اله ترابی نژاد فرماندار پیشین که از ۶اردی بهشت ۹۳فرمانداری این شهرستان را عهده دار شده بود ،نورالدین درمنان که پیش از این   فرماندار  دوره چگنی فبود بعنوان فرماندار جدید پل دختر معرفی شد تا پس از هفت سال یک نیروی بومی بر کرسی فرمانداری پلدختر تکیه بزند.

همچنین بر خلاف پیش بینی ها در حالی که هیچ فردی پیش بینی معرفی معاون فرماندار جدید پل دختر را در آئین تودیع و معارفه فرمانداران سابق و جدید را نکرده بود حسین علی مومیوند به عنوان معاون جدید فرماندار شهرستان پلدختر معرفی شد . به گزارش بلوطستان نورالدین درمنان فرماندار جدید پلدختر دارای مدرک کارشناسی ارشد زمین شناسی اقتصادی و ۲۳ سال سابقه خدمت و بخشدار معمولان ، زاغه و بیرانشهر ، مسئول و کارشناس واحد معاون دفتر فنی استانداری لرستان را در کارنامه داشته است.

صوره_۲۰۱۵۰۹۲۲_۱۲۵۹۰۰

صوره_۲۰۱۵۰۹۲۲_۱۲۵۸۵۲

صوره_۲۰۱۵۰۹۲۲_۱۲۵۸۴۹

صوره_۲۰۱۵۰۹۲۲_۱۲۵۸۲۷

صوره_۲۰۱۵۰۹۲۲_۱۲۵۸۱۱

صوره_۲۰۱۵۰۹۲۲_۱۲۵۷۰۱

صوره_۲۰۱۵۰۹۲۲_۱۲۵۶۵۵

صوره_۲۰۱۵۰۹۲۲_۱۲۵۶۱۶

صوره_۲۰۱۵۰۹۲۲_۱۲۰۵۴۸

صوره_۲۰۱۵۰۹۲۲_۱۲۵۵۵۲

صوره_۲۰۱۵۰۹۲۲_۱۲۰۵۴۴

صوره_۲۰۱۵۰۹۲۲_۱۲۰۶۰۴

صوره_۲۰۱۵۰۹۲۲_۱۲۰۶۴۴

صوره_۲۰۱۵۰۹۲۲_۱۲۵۵۴۳

صوره_۲۰۱۵۰۹۲۲_۱۲۵۵۴۷

منبع: بلوطستان

  1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
    دی ۱۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۵۶

    فرماندارمحترم حدودسه سال است آقای … فرزند…. مقیم روستای کناربلوط 84میلیون پول زمین 84 خط لوله وشرکت سهم تنگ فنی رابه حساب خودریخته ومتاسفانه بادهن کجی به همه مالکین تاحال حق هیچ کشاورزی راپرداخت نمکندخواهشن تاحصوا نتیجه پیگیری نماییدخداحافظ ونگهدارتان باشد

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار