سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 6234
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » صلاحیت بیش از 90 درصد نامزدهای انتخابات شوراها در استان لرستان تایید شده است
Print This Post

رییس ستاد انتخابات استان لرستان گفت: صلاحیت بیش از 98 درصد داوطلبان انتخابات شوراهای روستایی و 90 درصد شوراهای شهری استان توسط هیات های اجرایی تایید شده است.

به گزارش سلام دلفان به نقل ازایرنا، حسن شریعت نژاد روز شنبه در جلسه ستاد انتخابات استان که با حضور استاندار لرستان برگزار شد، افزود: هیات های اجرایی براساس معیارها و ضوابط قانونی و بر مبنای استعلام چهار گانه از نهادهای مسئول و متولی ، صلاحیت داوطلبان این دوره از انتخابات را بررسی کرده اند.

وی با اشاره به اینکه مهمترین هدف مجریان و عوامل برگزاری انتخابات ، زمینه سازی برای حضور حماسی و دشمن شکن مردم است، اظهار کرد: قانونمداری و تاکید بر اصل امانتداری و جلب اعتماد عمومی و شفاف سازی افکار عمومی، ملاک و محور اصلی فعالیت ستاد انتخابات استان لرستان است.

معاون سیاسی، امنیتی استانداری لرستان با اشاره به همدلی و همکاری منطقی و مطلوب دست اندرکاران برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراها در استان، تاکید کرد: فضای حاکم بر ستاد انتخابات استان به گونه ای است که خوشبختانه تاامروز هیچ اعتراض و گزارشی در خصوص تخلف و یا بروز مشکل در مسیر انجام فعالیت ها دریافت نشده است.

شریعت نژاد افزود: مجریان و برگزارکنندگان این دوره از انتخابات بر مبنای منویات و مطالبات مقام معظم رهبری درصدد فراهم کردن فضای مناسب و مطلوب برای خلق حماسه بی نظیر و ماندگار سیاسی در سطح استان هستند.

رییس ستاد انتخابات استان لرستان گفت: برهمین اساس، اطلاع رسانی دقیق و منطقی به منظور شفاف سازی افکار عمومی و اعتماد سازی در میان اقشار مختلف مردم از طریق رسانه ها نیز در دستور کار ستاد انتخابات استان قرار دارد.

شریعت نژاد همچنین با تاکید بر لزوم استفاده از تمامی امکانات برای برگزاری هرچه باشکوهتر انتخابات، تصریح کرد: برنامه ریزی و مدیریت مناسب به منظور استفاده بهینه و مطلوب از منابع و اعتبارات و پرهیز از اسراف در هزینه ها از دیگر محورهای مهم و موردتوجه در روند برگزاری انتخابات در سطح استان لرستان است.

در ادامه این جلسه، روسای کمیته های کاری ستاد انتخابات استان لرستان نیز گزارشی از روند فعالیت ها و اقدامات انجام شده را ارائه کردند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار