سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 62565
تاریخ انتشار: ۵ مهر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » 5 انتصاب در ادارات لرستان/ مدير كل حج و زيارت لرستان منصوب شد
Print This Post
سلام دلفان گزارش می دهد؛

طي حكم صادره از سوي “سعيد اوحدي” رئيس سازمان حج و زيارت، مدير كل حج و زيارت لرستان منصوب شد.

محمد خسروي مدير كل حج و زيارت لرستانبه گزارش سلام دلفان، بر اساس اين حكم، “محمد خسروي” به عنوان مدير كل حج و زيارت لرستان منصوب گرديد. خسروي كه فرهنگي و شاغل در آموزش و پرورش بروده است، اهل بروجرد كي‌باشد و پيش از سابقه مديريت در مدارس اين شهر و نيز عضويت در شوراي سالامي شهر بروجرد را در كارنامه دارد.
قابل ذكر است پيش از اين “سيد حميد الياسي” بيش از 6 سال عهده‌دار اين سمت بود. مراسم توديع و معارفه رؤساي پيشين و جديد حج و زيارت لرستان پس از بازگشت رئيس سازمان حج و زيارت كشور از عربستان انجام مي‌شود.
2 انتصاب در دانشگاه علوم پزشكي لرستان
سرپرست اداره تجهيزات پزشكي دانشگاه علوم پزشكي منصوب شد.
با ابلاغ صادره از سوي دكتر “رضا سپهوند” معاون غذا و داروي دانشگاه علوم پزشكي لرستان، دكتر “محسن اسدبيگي” مدير امور دارويي دانشگاه با حفظ پست سازماني به عنوان سرپرست اداره تجهيزات پزشكي منصوب شد.
شايان ذكر است پيش از اين‌، اداره تجهيزات دانشگاه ،يكي از زير مجموعه‌هاي معاونت درمان محسوب مي‌شد كه با تغيير و تصويب چارت سازماني جديد دانشگاه، اين اداره به زير مجموعه‌ي معاونت غذا و دارو ملحق گرديد.
همچنين سپهوند با صدور حكم ديگري دكتر “فريد باقري” را به سرپرستی مدیریت امور دارویی اين دانشگاه منصوب كرد.
انتصاب در كتابخانه‌هاي لرستان
هفته گذشته “حسین مرادی” به عنوان سرپرست اداری و مالی اداره کتابخانه‌های عمومی لرستان طی حکمی از سوی “رضا مختارپور” سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی لرستان، منصوب گردید.
مرادی دارای مدرک کارشناسی در رشته حسابداری است و پیش از این به مدت 9 سال در سمت کارپرداز اداره کل کتابخانه‌های لرستان مشغول فعالیت بوده است.
انتصاب سرپرست جديد اداره ورزش و جوانان اليگودرز
براي سومين بار ظرف 3 هفته اخير، مراسم معارفه سرپرست اداره ورزش و جوانان اليگودرز منصوب شد.
به گزارش يافته، پس از 2 انتصاب نافرجام ظرف هفته‌هاي گدذشته، بالاخره روز گذشته مراسم معارفه “حسين شفيع” به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان اليگودرز برگزار شد.
شفيع سابقه 15 سال خدمت در اداره ورزش و جوانان اليگودرز را داشته و معاونت اداره ورزش و معاون مالي اداره ورزش اليگودرز از سوابق کاري وي مي‌باشد.
منبع: یافته

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار