سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 62597
تاریخ انتشار: ۵ مهر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » حادثه منا نشانه سوء نیت آل سعود/دفاع مقدس منظومه ای ارزشی است
Print This Post
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان:

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: درگذشت حجاج در اثر بی تدبیری و سوءنیت حاکمان آل سعود بوده و متاسفانه دو قبله مسلمین مکه و بیت المقدس به دست غاصبان صهیونیست و وهابی است.

سردار کشکولی

به گزارش سلام دلفان، سردار مرتضی کشکولی ظهر یکشنبه در گردهمایی بزرگ بسیجیان و پیشکسوتان بسیجی لرستان در سالن ورزشی پادگان امام حسین(ع) خرم آباد ضمن عرض تسلیت واقعه منا اظهار داشت: درگذشت حجاج در اثر بی تدبیری و سوءنیت حاکمان آل سعود بوده و متاسفانه دو قبله مسلمین مکه و بیت المقدس به دست غاصبان صهیونیست و وهابی است.

حاکمان فعلی مکه غاصب هستند

وی با اشاره به اینکه حاکمان فعلی مکه غاصبند و باید دستشان کوتاه شود، عنوان کرد: راه حل این است که آنقدر ما مسلمانان جهان صحبت کنیم که اذهانشان روشن شده و طی یک فرآیند ظریف این حکام جور و ظالم را از مکه بیرون کرده و مکه به دست مسلمانان واقعی بیفتد.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان ادامه داد: این حوادث باعث می شود پرده تزویر و ریا از چهره حاکمان ظلم برداشته شود.

دفاع مقدس مجموعه و منظومه ای ارزشی و عرفانی است

سردار کشکولی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس تصریح کرد: دفاع مقدس مجموعه و منظومه ای ارزشی و عرفانی است که اگر از آن موشکافی کنیم هر بخش آن ساعت ها جای بحث دارد.

وی با بیان اینکه امروز پنجم مهرماه مصادف با عملیات شکستن حصر آبادان است، افزود: در مهرماه سال۱۳۶۰ کشور ما در بدترین شرایط سیاسی و اجتماعی قرار داشت و از سه ماه قبل درگیر مشکلاتی بود.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با اشاره به اینکه در همان ایام سه ماهه که همزمان درگیر جنگ با صدام بودیم رئیس جمهور ما که فرمانده کل قوا بود خیانت کرده و با منافقین هم پیمان شد، خاطرنشان کرد: پس از آن با بمب گذاری شهید بهشتی و ۷۲ تن به شهادت رسیدند.

سردار کشکولی با بیان اینکه در همان روزها انتخابات انجام شده و شهید رجائی به عنوان رئیس جمهور انتخاب شد، یادآور شد: ایشان و شهید باهنر نیز در هشتم شهریور به شهادت رسیدند و در انتخابات دیگری مقام معظم رهبری برای ریاست جمهوری انتخاب شدند و ما در طول سه ماه سه رئیس جمهور عوض کردیم.

روی آوری جنگ سیاسی و فرهنگی دشمن علیه کشور

وی با اشاره به اینکه همزمان با این اتفاقات داخلی سال ۱۳۶۰ ترور و درگیری در داخل کشور نیز وجود داشت، عنوان کرد: همچنین عملیات های منظم و کلاسیک ارتش در جبهه جواب نداد.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان ادامه داد: رزمندگان ما بدون اینکه مغلوب شوند در پنجم مهرماه سال ۱۳۶۰ دست به یک سلسله اقداماتی زدند که اتحاد، انجام یک عملیات مشترک با وحدت و یکپارچگی و طراحی درست از جمله این اقدامات بود.

سردار کشکولی با بیان اینکه رزمندگان ما در طراحی عملیات شکست حصر آبادان راه های علمی را پس زده یک طرح ملی و بومی ایجاد کردند، تصریح کرد: با استفاده از بسیج و مردم و سپاه و ارتش این ابتکار جدید جواب داد و نه تنها حصر آبادان شکسته شده و اراده ولی فقیه محقق شد بلکه یک نمونه و طرح برای عملیات های بعدی خلق شد.

وی با بیان اینکه در هشت سال دفاع مقدس با شیوه های نوین و وحدت ظرفیت های داخلی را پرورش دادند، افزود: امروز هم نیاز ما این است که به ظرفیت های داخلی توجه کرده و چشم به روش های بیگانگان نداشته باشیم.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) گوش دادن به فرمان ولی فقیه و تلاش در راستای محقق شدن اراده مقام معظم رهبری را راه استفاده از توان و ظرفیت داخلی دانست و خاطرنشان کرد: ما در عرصه جنگ های دفاعی و امنیتی و اقتصادی مقاومت کرده و دشمن را به عقب راندیم و حال دشمن به جنگ سیاسی و فرهنگی روی آورده است.

زیر بار کاندیدایی مجلسی که دوپهلو حرف بزند نمی رویم

سردار کشکولی با اشاره به اینکه دشمن جنگ امنیتی و دفاعی را به مرز کشورهای مسلمان مانند یمن و عراق و سوریه برده است، یادآور شد: اکنون دشمن سعی دارد با دوقطبی کردن جامعه تخم نفاق را در جامعه بریزد که رهبر معظم انقلاب با هوشیاری همدلی و همزبانی را به عنوان شعار سال انتخاب کردند.

وی مقاومت و دفاع از ارزش ها و تحقق اراده ولی فقیه و تحقق گفتمان مقاومت و اقتصاد مقاومتی را بخشی از درس های دفاع مقدس دانست و عنوان کرد: پایه های اقتصاد مقاومتی را باید تقویت کنیم.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان انتخابات را بخشی از جنگ ما در عرصه دولت سازی دانست و ادامه داد: نماینده ای که به مجلس شورای اسلامی می رود نباید  گرایش به غرب و دشمن داشته باشد.

سردار کشکولی با بیان اینکه انتخاب نماینده نیاز به هوشمندی و بصیرت دارد، تصریح کرد: باید به کسی رای دهید که از نظر فکری و اقتصادی سالم بوده و راندخوار نباشد.

وی با اشاره به اینکه نماینده مجلس شورای اسلامی باید از نظر فکری با انقلاب اسلامی همراه باشد، افزود: به کسی رای دهید که مواضع صریح و شفاف داشته و جرات دفاع از اسلام و انقلاب اسلامی و ولایت فقیه را در خلوت و آشکارا داشته باشد.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با بیان اینکه زیر بار کاندیدایی که دوپهلو حرف بزند نمی رویم، خاطرنشان کرد: به کسی رای می دهیم که خوش سابقه و مردم دوست بوده و دشمنی آمریکا و استکبار را باور داشته و کینه آنها را در دل داشته باشد.

سردار کشکولی بیان داشت: کسی که مشکل ما با آمریکا را سوءتفاهم می داند در فهم معرفت انقلاب اسلامی مشکل داشته و نماینده تراز انقلاب اسلامی نیست.

مهر

  1. نویسنده دیدگاه: رستمی
    مهر ۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۵۸

    درودبرسردارسرافراز لرستان،سرداری که دردوران مقدس مایه افتخار همه لرستان بودند

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار