به گزارش سلام دلفان، محمد خسروی در مورد آخرین جزئیات از وضعیت کاروان‌های حجاج لرستان بعد از حادثه منا، اظهار داشت: تعداد حجاج لرستانی که در حادثه منا کشته‌شده تاکنون هفت نفر اعلام‌شده است.

وی بابیان اینکه 9 نفراز کاروان بروجرد و 16 نفر از کاروان الیگودرز مفقوده شده است، افزود: خوشبختانه یکی از مفقودان کاروان بروجرد به نام رضا علی بخشی که در بیمارستان منا بستری‌شده بود پیدا شد.

مدیرکل حج و زیارت لرستان عنوان کرد: امروز 10 تیم شناسایی با در دست داشتن مدارک هویتی مفقودان این حادثه به تمام بیمارستان‌های مکه، طائف و جده اعزام شدند.

وی بابیان اینکه روز سه‌شنبه و چهارشنبه کاروان‌های شهرستان خرم‌آباد و بروجرد باید به کشور برگردند، گفت: کار شناسایی مفقودان با سرعت بیشتری در حال پیگیری است.

خسروی با اشاره به اینکه استاندار لرستان روز گذشته برای تسلی خانواده علی رازانی، برادر استاندار کرمانشاه که یکی از جان‌باختگان این حادثه بود در منزل این مرحوم حضور پیدا کرد، تصریح کرد: امروز نیز نمایندگان، ائمه جمعه، فرمانداران و مسئولان حج و زیارت در شهرستان‌های بروجرد، دورود، ازنا و الیگودرز برای تسلی بازماندگان این جان‌باختگان در منزل آن‌ها حضور پیدا می‌کنند.

وی اظهار داشت: بر اساس آخرین آمار شمار جان‌باختگان ایرانی حادثه منا به 136 نفر و تعداد مفقودین نیز با پیدا شدن تعدادی از حجاج ایرانی به 344 نفر رسیده است.

منبع: تسنیم