سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 62694
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » تشریح آخرین اخبار از کاروان های لرستان از حادثه منا؛ افزایش تعداد قربانیان+ اسامی
Print This Post
مدیرکل حج و زیارت لرستان بیان کرد؛

مدیرکل حج و زیارت لرستان گفت: تعداد حجاج لرستانی که در حادثه منا جان خود را از دست دادند به ۱۷ نفر رسیده است

تشریح آخرین اخبار از  کاروان های لرستان از حادثه منا؛ افزایش تعداد قربانیان+ اسامی

به گزارش سلام دلفان، محمد خسروی  در رابطه با آخرین جزئیات از وضعیت جان‌باختگان و مفقودان کاروان‌های حجاج لرستانی بعد از حادثه منا، اظهار داشت: بر اساس آخرین آمار تعداد جان‌باختگان لرستانی که در حادثه منا کشته‌شده‌اند تاکنون به 17 نفر رسیده است.

 

 

وی با بیان اینکه تاکنون تعداد کشته‌شدگان کاروان بروجرد هشت نفر و تعداد کشته‌شدگان کاروان الیگودرز 9 نفر اعلام‌شده است، افزود: از کاروان بروجرد عباس گودرزی، غضنفر بشیری گودرزی، سید محمود شجاعی، رضا رحیمیان ثابت، مرادعلی نصر الهی، محمد موسی کرمی، محمد روزبهانی و غلام عباس قاسمی در این حادثه جان خود را از دست دادند.

 

 

مدیرکل حج و زیارت لرستان عنوان کرد: از کاروان‌ اعزامی الیگودرز، ازنا و دورود نیز مصطفی موسوی، قنبر رحمانی و علی رازانی، مجتبی گرجی، پرویز حبیبی، مصطفی تودویی، سبز خدا قائد رحمت، محمدعلی روشنی و جان علی قائد رحمت در این حادثه کشته شدند.

 

 

وی با اشاره به اینکه تعداد مفقودان کاروان الیگودرز به 9 نفر رسیده است، تصریح کرد: از کاروان بروجرد نیز محمدعلی پناهی، جواد چکشی، فتح‌الله گودرزی، غلام عباس میرزایی، غلام‌رضا گودرزی و علی زرگرانی نیز جزء آمار مفقودان این حادثه هستند.

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار