سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 6274
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » سفر چهارم دولت اواخر هفته جاری به لرستان انجام می‌گیرد
Print This Post
به گزارش سلام دلفان، ابراهیم آقامحمدی امروز در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار فارس در خرم‌آباد با اشاره به اینکه به احتمال قوی سفر چهارم هیئت دولت به لرستان چهارشنبه این ...

به گزارش سلام دلفان، ابراهیم آقامحمدی امروز در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار فارس در خرم‌آباد با اشاره به اینکه به احتمال قوی سفر چهارم هیئت دولت به لرستان چهارشنبه این هفته صورت می‌گیرد، گفت: در سه سفر گذشته هیئت دولت به لرستان کارهای بزرگ و قدم‌های خوبی برداشته نشده و هر سه سفر به لرستان ضعیف بوده است.

وی افزود: سفر چهارم هیئت دولت به لرستان در واقع خالی از لطف است، زیرا در یک روز سفر احمدی‌نژاد به استان‌ها جز سرکشی بی محتوا هیچی به دنبال ندارد.

نماینده مردم خرم‌آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: مجمع نمایندگان لرستان که به ریاست الهیار ملکشاهی نماینده کوهدشت تشکیل شده قرار است تنها یک تقاضا از رئیس جمهور داشته باشیم و آن تقاضا کمک 200 میلیارد تومانی به استان لرستان و شهرهای این استان است.

وی در خصوص مصوبات سفرهای گذشته هیئت دولت به لرستان گفت: مسئولان باید به طور شفاف مصوبات اجرا شده و نشده را با ذکر نام پروژه به مردم اعلام کنند.

آقامحمدی خاطرنشان کرد: آنچه که مردم لرستان طی این سه سفر می‌بینند، این است که هیچ تحول عظیمی در بحث زیرساخت‌ها و به خصوص اشتغال در لرستان صورت نگرفته است.

نماینده مردم خرم‌آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: مصوبات مهمی همچون کشت و صنعت، نیروگاه، دهکده المپیک و …. متاسفانه یا اجرایی نشده و اگر هم اجرای شدند، پیشرفتی نداشتند.

*آقای احمدی‌نژاد مردم لرستان گوششان از تعریف‌ها پر است

آقامحمدی خطاب به محمود احمدی‌نژاد تصریح کرد: اگر می‌خواهی به لرستان سفر کنی باید با دست پر و پول نقد بیاید، زیرا امروز پروژه‌های لرستان تشنه اعتبار هستند.

وی افزود: مردم این دیار از شما کار می‌خواهند، نه تعریف و تمجید.

نماینده مردم خرم‌آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: هر چند که احمدی‌نژاد توصیه هیچکس را نمی‌پذیرد، اما باید به وی بگوییم در این سفر مروری به صحبت‌های خود در سفرهای گذشته در جمع مردم لرستان داشته باشد، ببینم تا چه حد این صحبت‌ها با کارهای که انجام گرفته نزدیک است.

وی افزود: طبق مرکز آمار رسمی کشور لرستان رتبه نخست بیکاری کشور را با بیش از 21 درصد دارا است.

سفر چهارم دکتر محمود احمدی‌نژاد به لرستان چهارشنبه این هفته صورت می‌گیرد.

در سه سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به لرستان در مجموع 669 مصوبه به تائید و تصویب رسیده که از این تعداد 214 مصوبه اجرایی، 192 مصوبه در حال اجرا و 212 مصوبه تعطیل و اجرایی نشدند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار