سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 62824
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » تکذیب ادعای جنجالی العربیه درباره بانوان ایران
Print This Post

به نوشته این سایت، 8 بازیکن تیم ملی فوتبال بانوان ایران، زن نیستند. العربیه این ادعای عجیب را به نقل از مجتبی شریفی رئیس سابق کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آورده است.

به گزارش سلام دلفان، در شرایطی که تیم فوتسال بانوان ایران با قهرمانی در آسیا توجه خیلی ها را به سمت ورزش بانوان جلب کرده، خبری در بخش عربی سایت العربیه منتشر شده که می تواند حاشیه های زیادی برای فوتبال بانوان به وجود آورد.

به نوشته این سایت، ۸ بازیکن تیم ملی فوتبال بانوان ایران، زن نیستند. العربیه این ادعای عجیب را به نقل از مجتبی شریفی رئیس سابق کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آورده و مدعی شده او در گفتگو با باشگاه خبرنگاران چنین ادعایی را مطرح کرده. این سایت در ادامه گزارش خود، از قول شریفی آورده که ۸ بازیکن مربوطه، پیش از این مرد بوده اند و برای بازی کردن در تیم بانوان، عمل تغییر جنسیت انجام داده اند.

این خبر در شرایطی منتشر شده که شریفی در گفتگو با سایت برنامه نود چنین حرفهایی را تکذیب کرده و گفته اصلا مصاحبه ای با سایت العربیه نداشته است. از طرف دیگر او به این نکته اشاره کرده که طی ۴ سالی که از فدراسیون خارج شده با هیچ رسانه ای صحبت نکرده که بخواهد این حرفها را هم مطرح کرده باشد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار