سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 62846
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۶ نظر
خانه » اخبار برتر » ظریف غلط زیادی کرده؛ به اندازه يک جوجه خروس غيرت داشته باشيد! + فیلم
Print This Post
نطق بیرانوند نماینده بروجرد در مجلس علیه اقدام ظریف؛

جلسه علنی امروز مجلس با فریادهای بیرانوند در مخالفت با دست دادن ظریف و اوباما آغاز شده وبافریادهای دوباره اونیزپایان یافت.

به گزارش سلام دلفان، بهرام بیرانوند نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح  (چهارشنبه) پارلمان در تذکری شفاهی نسبت به دست دادن ظریف با اوباما رئیس‌جمهور آمریکا به شدت انتقاد کرد و اظهار داشت: دقیقاً زمانی که صدها حاجی ایرانی به واسطه جنایت سعودی به آغوش مرگ خفتند یا مفقود شدند، ظریف به طور اتفاقی خود را به آغوش اوباما رساند.

 وی با بیان اینکه ظریف غلط زیادی کرده است، گفت: اگر به عنوان وزیر خارجه این خطا را انجام داده، باید بداند از چارچوب اختیاراتش تخطی کرده است و باید مجازات شود، اگر به عنوان یک شخص عطش روبوسی با اوباما و کری را دارد، از سمت خود استعفا نموده و درب خانه کری و اوباما بساط کند.
 بیرانوند بر همین اساس یادآور شد: ملت رشید ایران سالهاست که تاوان رفتار استکباری شیطان بزرگ را می‌دهند، هنوز بسیاری از شهدای ما به خانه بازنگشتند که آمریکا قصد ریشه‌کنی ملت ایران را دارد، لااقل به اندازه یک جوجه خروس غیرت داشته باشید.
 وی با بیان اینکه ایران فروختنی نیست، تصریح کرد: غیرت در رگ‌های ملت ایران جاری است و ایران تسلیم آمریکا نخواهد شد.
 در ادامه ابوترابی‌فرد نایب رئیس اول مجلس با دفاع از ظریف گفت: غیرت دینی افرادی مانند ظریف برای دفاع از انقلاب، رهبری و خون شهدا از بنده کمتر نیست! ممکن است بر اساس تصمیمی، اقدامی انجام داده باشند و این اقدام آقای ظریف مورد نقد بنده و شما و بسیاری از دوستان باشد، اما بنا نیست که یک انسانی که در تاریخ زندگی‌اش نشان داده در خدمت امام و رهبری ایفای نقش می‌کند، با ادبیاتی که شایسته نیست، او را نقد کنیم.
 وی با بیان اینکه ما خطوط قرمزی نسبت به آمریکا داریم، تأکید کرد: ملت بزرگ ایران جنایات آمریکا را در طول تاریخ هرگز فراموش نخواهد کرد، امروز چالش‌های دنیای اسلام در عربستان، سوریه و یمن ناشی از سیاست مذبوحانه مخالف با منافع ملت اسلام است که از سوی سیاستمداران آمریکا رقم می‌خورد.
 ابوترابی‌فرد گفت: قطعاً ملت ایران و مجلس شورای اسلامی موضع قاطعی را نسبت به رفتار سردمداران آمریکا خواهد داشت و کمترین رفتاری که زمینه نفوذ غرب را فراهم کند، رصد خواهد کرد.
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در اعتراض به دست دادن ظریف و اوباما شعار «مرگ بر آمریکا» سر دادند.
بیرانوند هم پس از آنکه اجازه بیان نطقش را نیافت با صدای بلند در صحن پارلمان گفت  «اجازه دهید که تذکر خود را بیان کنم. این مطلب در شلوغی جلسه امروز گم می‌شود. اینها با اجازه چه کسی با اوباما دیدار کردند. دفعه قبل که با اوباما به صورت تلفنی صحبت کردند و این دفعه نیز معلوم نیست ظریف با اجازه چه کسی به بغل اوباما رفته است.»

سپس بیرانوند در صحن مجلس مجلس شعار «مرگ بر آمریکا» سر داد؛ جمعی از نمایندگان هم برای نشان دادن اعتراض خود به دست دادن ظریف و اوباما شعار «مرگ بر آمریکا» سر دادند.

 1. نویسنده دیدگاه: محمد
  مهر ۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۲:۱۵

  فيلمش كجاست؟

 2. نویسنده دیدگاه: سلام
  مهر ۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۶:۳۱

  نمایندگان عزیز وقتی بلد نیستن حرف بزنید لطفا مثل بقیه ایام (مثل آمار بیکاری استان درد دل کشاورزان و…) ساکت باشین
  آقای ظریف لطفا از این به بعد مثل اعراب با چاقو سفر کنید هر وقت یه آمریکایی را دیدی بکشش
  بس دیگه دست از این کارا تون بر دارید چرا شما دلواپسان برای فاجعه منا اندازه جوجه خروس غیرت نداشتین

 3. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  مهر ۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۲۴

  یه نفر به این اقای بیرانوند بگه شما و همکارانتان در مجلس مشکلات مردم را حل کنید بعد علیه مردم فحاشی کنید تا مردم شاید شما را باور کنند

 4. نویسنده دیدگاه: دلفانی
  مهر ۱۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۶:۲۵

  اگر آمریکا هم بخواهد این تحریم ها را بردارد ، این نمایندگان لرستان با این طرز حرف زدنشان اجازه نمیدهند. واقعا متاسفم.

 5. نویسنده دیدگاه: دلفانی
  مهر ۱۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۵۴

  نمایندگان لرستان همان بهتر که دهانشان را ببندند با این اوضاع افتضاح استان

 6. نویسنده دیدگاه: حسین
  مهر ۱۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۳:۲۲

  مرگ بر آمریکا مرگ بر آمریکا مرگ بر آمریکا مرگ بر آمریکا مرگ بر آمریکا مرگ بر آمریکا مرگ بر آمریکا مرگ بر آمریکا مرگ بر آمریکا مرگ بر آمریکا مرگ بر آمریکا مرگ بر آمریکا مرگ بر آمریکا مرگ بر آمریکا مرگ بر آمریکا مرگ بر آمریکا مرگ بر آمریکا مرگ بر آمریکا به کوری چشم ..

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار