سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 6285
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » هزارو500 نفر ازشهرستان دلفان درمراسم سالگردامام راحل شرکت می کنند
Print This Post

فرماندار شهرستان دلفان از اعزام یک هزار و 500 زائر از این شهرستان به مرقد مطهر امام خمینی (ره) برای شرکت در مراسم سالگرد ارتحال ایشان خبر داد

به گزارش سلام دلفان به نقل ازایرنا ، ˈرضا دریکوندˈ روز دوشنبه در ستاد مراسم ارتحال حضرت امام خمینی (ره) گفت : این تعداد زائر بر اساس هماهنگی های به عمل آمده با 40 دستگاه اتوبوس از شهرستان دلفان عازم مرقد مطهر امام راحل می شوند .

وی افزود : این افراد در قالب کاروان های زیارتی مرقد امام (ره) در روز 13 خرداد عازم تهران می شوند تا در مراسم سالگرد ارتحال امام راحل در حرم مطهر حضور یابند.

ˈدریکوندˈ از راه اندازی 14 کمیته جهت هرچه باشکوه تر برگزار شدن مراسم سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) خبر داد و اظهار داشت : این کمیته ها با برنامه ریزی تمام توان و تلاش خود را برای برگزاری باشکوه این مراسم و اجرای برنامه های فرهنگی وهنری بکار خواهند گرفت .

وی با اشاره به نقش محوری امام در به ثمر رسیدن نهضت اسلامی گفت : این شخصیت ممتاز و برجسته توانست با همکاری مردم یک رژیم وابسته که مورد حمایت ابرقدرت ها بود را سرنگون کند و یک حکومت اسلامی و مردم سالار را جایگزین آن کند .

وی ادامه داد: باید در انتقال اندیشه ها و تفکرات ناب امام خمینی(ره) به نسل امروز کوشاتر عمل کنیم و خود را موظف بر انتقال این آرمان ها کنیم.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار