سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 62866
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » ساختمان جدید دادگاه بخش کاکاوند به بهره برداری رسید+عکس
Print This Post
با حضور رئیس کل دادگستری لرستان؛

ساختمان جدید دادگاه بخش کاکاوند با حضور رئیس کل دادگستری لرستان،جمعی از معاونین دادگستری لرستان و همچنین تعدادی از مسئولین محلی در شهر هفت چشمه به بهره برداری رسید.

به گزارش سلام دلفان؛ ساختمان جدید دادگاه بخش کاکاوند که در شهر هفت چشمه مستقر است  با حضور رئیس کل دادگستری لرستان،جمعی از معاونین دادگستری لرستان و همچنین تعدادی از مسئولین محلی به بهره برداری رسید.

اعتبار هزینه شده در این پروژه 750 میلیون تومان می باشد که در زمینی به وسعت 2500 متر مربع و با زیربانی بالغ بر 600 متر به بهره برداری رسید.

 جعفر بدری رییس کل دادگستری لرستان مدیر کل دادگستری استان لرستان با اشاره به سفر رئیس قوه قضائیه به استان لرستان اظهار داشت:در جریان این سفر بیش از 25 مصوبه در استان به تصویب رسید که3 مصوبه از آن مربوط به شهرستان دلفان بود.

وی ادامه داد: این سه مصوبه شامل ساختمان دادسرای عمومی نورآباد، ساختمان دادگاه بخش کاکاوند و تعدادی ساختمان سازمانی است که کار ساختمان دادگاه هفته چشمه به پایان رسیده و انشاا.. کار ساخت و ساز  دادگاه عمومی نورآباد در همین ماه جاری شروع خواهد شد.

 بیرانوند ریاست دادگستری شهرستان دلفان در ادامه این مراسم و در خطاب به مدیرکل دادگستری استان لرستان،  با اشاره به اینکه  این شهرستان دارای پراکندگی وسیعی در بعد روستایی است اظهار داشت:شهرستان دلفان دارای 440 روستا می باشد و اکثر جمعیت شهرستان هم مستقر در این روستا هستند و از اینرو تشکیل دادگاه در تمامی بخش های این شهرستان از جمله بخش خاوه که جمعیت زیادی در آن مستقر است  از الزمات قضائی این شهرستان می باشد.

منبع: دلفان امروز

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار