سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 62991
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » برگزاری نشست خبری فرمانده انتظامی شهرستان دلفان با خبرنگاران
Print This Post
به مناسبت فرا رسیدن هفته ناجا صورت گرفت؛

سرهنگ علی نجات کرمی در جمع خبرنگاران رسانه های شهرستان دلفان با تبریک هفته نیروی انتظامی ، اقتدار نیروهای مسلح کشور و همچنین نیروی انتظامی را نشأت گرفته از اراده و ایمان جان بر کفان این نیروها دانست.

به گزارش سلام دلفان، سرهنگ علی نجات کرمی در جمع خبرنگاران رسانه های شهرستان دلفان با تبریک هفته نیروی انتظامی ، اقتدار نیروهای مسلح کشور و همچنین نیروی انتظامی را نشأت گرفته از اراده و ایمان جان بر کفان این نیروها دانسته و گفت : آرامش و آسایش مردم راهبردی ترین هدف نیروی انتظامی جمهوری اسلامی است.

وی با تاکید بر اینکه تمام تلاش ما حفظ امنیت و ایجاد آرامش مردم است اظهار داشت : اگر قلم و دوربین های شما خبرنگاران برای انتقال این تلاش ها به مردم نباشد به طور حتم این امنیت و آسایش را مردم عزیزمان آنگونه که باید احساس نخواهند کرد.
این مقام انتظامی افزود : انتشار اخبار و اطلاع رسانی شما خبرنگاران ضمن اینکه به مردم آرامش می دهد ، از طرفی هم باعث وحشت در دلهای متخلفان و متعرضان به امنیت جامعه می گردد.
وی با ترسیم اینکه ، شما خبرنگاران دماسنج امنیت و آرامش جامعه هستید تصریح کرد : پلیس امروز دانش محور است و یکی از پایه های پلیس دانش محور همین ارتباط مستقیم و تنگاتنگ با رسانه خبری و اطلاع رسانی عمومی است.
سرهنگ کرمی با بیان این که بدون تردید اطلاع رسانی و ارتقاء سطح آگاهی های عمومی شهروندان می تواند در پیشگیری از وقوع جرم و کاهش آسیب ها و ناهنجاری های اجتماعی موثر باشد،گفت:خبرنگاران بهترین افرادی هستند که می توانند در این زمینه پیشگام باشند و رسالت خود را به نحو مطلوب انجام دهند زیرا پلیس و خبرنگار در ایجاد احساس امنیت، توسط مردم نقش برابر دارند.
وی با اشاره به خنثی شدن خیلی از توطئه ها و تهدیدهای جامعه توسط رسانه های متعهد ، گفت : خبرنگاران و نیروهای امنیتی کشور به نوعی همکار و هم سنگر هستند و باید تاکید کنم که این ارتباط و هماهنگی ها گاهأ باعث شده است خیلی از تهدیدها تبدیل به فرصت شوند.
به گفته وی ، شهادت تنها به زمان جنگ اختصاص ندارد بلکه این دفتر شهادت در هر زمانی به روی نیروهای سخت کوش انتظامی در مبارزه با متخلفان و قانون شکنان و همچنین خبرنگاران پرتلاش در عرصه های امنیتی باز است.
فرمانده انتظامی دلفان اظهار داشت بالاترین عبادت و خدمت همین رسانه ای کردن و در واقع زنده نگه داشتن روحیه ایثار و شهادت است.
وی با تشریح وضعیت امنیت شهرستان دلفان گفت : شاخص امنیت این شهرستان نتنها در رتبه های نخست استانی قرار دارد بلکه به جرأت می توانم بگویم در ردیف رتبه های برتر کشور نیز قرار داریم.
این مسئول ادامه داد : ما در شش ماه اول سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۶ درصد کاهش سرقت داشتیم.
کرمی با تاکید بر اینکه در شش ماه اول امسال بیش از ۲۰۵ کیلوگرم انواع مواد مخدر توسط نیروهای ما کشف شده است اضافه کرد : در بحث کشفیات مواد مخدر حدود ۵۶۳ درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال قبل داشته ایم.
وی همچنین به برخی پروژه های انتظامی شهرستان  اشاره کرده و تصریح کرد :  با توجه به پشتیبانی های بی دریغ فرماندهی محترم نیروی انتظامی استان لرستان ، پروژه تکمیل کلانتری ۱۱ شهر نورآباد سال گذشته به بهره برداری رسید و پروژه ساختمان پلیس تخصصی نیز در حال اتمام است.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه پاسگاه ایست و بازرسی گردنه گشور در مسیر استان کرمانشاه ظرف دو ماه آینده افتتاح خواهد شد ، افزود : پاسگاه فرهاد آباد نیز در مراحل پایانی کار قرار دارد.
وی اضافه کرد : جا دارد از عنایت های ویژه سردار قنبری فرماندهی محترم انتظامی لرستان به مردم شریف دلفان و همچنین همکاران خود در این شهرستان قدردانی نمایم.

هفته نیروی انتظامی از امروز جمعه دهم مهر ماه تا هفدهم ماه جاری ، با سخنرانی فرماندهان انتظامی در مصلی های نماز جمعه سراسر کشور آغاز می گردد.

 

منبع: نسیم دلفان

  1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
    مهر ۱۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۳۷

    یه نفر فکری به حال این عروسیها بکنه واقعا در شان حکومت اسلامی نیست این فسق و فجور در ملا عام

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار