سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 63298
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » اخبار برتر » بیرانوند: از بررسی تذکرم در هیأت نظارت بر نمایندگان استقبال می‌کنم
Print This Post

نماینده مردم بروجرد در مجلس با اعلام استقبال از بررسی تذکر شفاهی‌اش به وزیر خارجه در هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان گفت: مشتاقم هرچه سریع‌تر در جلسه این هیأت، جنایات آمریکا را در حق ملت ایران بازگو کنم.

IMG12213895 (1)به گزارش سلام دلفان، بهرام بیرانوند نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به اظهارنظر عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان درباره بررسی تذکر شفاهی خود به محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه بابت دست دادن با باراک‌ اوباما رئیس جمهور آمریکا در راهروی سازمان ملل، گفت: از این شکایت استقبال کرده و به دنبال تریبونی می‌گردم که در آن اهداف و نقشه‌های آمریکا را برای ایران اسلامی افشا کنم.

وی افزود: آقای حیدرپور در مصاحبه خود با یکی از خبرگزاری‌ها عنوان داشته است که شکوائیه‌ای از من بر روی میز بررسی رفتار نمایندگان قرار دارد؛ من از این شکوائیه استقبال می‌کنم و اشتیاق دارم که زودتر جلسه رسیدگی به آن برگزار شود تا جنایات آمریکا در حق ملت ایران از جمله ساقط کردن هواپیمای مسافربری، تحریم چند ساله و ترور دانشمندان هسته‌ای را بازگو کنم.

بیرانوند تصریح کرد: آقای ظریف هم اگر از نحو تذکر شفاهی ما در صحن علنی مجلس شکایتی دارند و می‌خواهند نامه‌ای بنویسند من هم از آن نامه و هم از آن شکایت استقبال می‌کنم.

  1. نویسنده دیدگاه: لرستانی
    مهر ۱۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۲:۱۷

    کاش از بررسی عملکرد و دستاوردتان در حدود چهار سال نمایندگی اینقدر مشتاق بودید و دفاع و استقبال میکردید.!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  2. نویسنده دیدگاه: 110
    مهر ۱۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۲۰

    یکی درراه خدا پا می دهد یکی به کدخدا دست می دهد

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار