سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 63305
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » ملی پوش سابق پرسپولیس کفش هایش را آویخت؛ با پرپر شدن هادی از همه چیز بدم آمد
Print This Post

هافبک پیشین پرسپولیس چهارگوشه مستطیل سبز را بوسید و گفت: «تحت هیچ شرایطی هم دوست ندارم وارد فاز مربیگری شوم و زندگی بدون فوتبال را ترجیح می دهم.»

به گزارش سلام دلفان به نقل از  جام نیوز، مهرزاد معدنچی به صورت رسمی تصمیم گرفت با دنیای فوتبال خداحافظی کند. وی که در جام جهانی 2006 و جام ملت های آسیا 2007 تیم ملی ایران را مهرزاد معدنچی ملی پوش سابق پرسپولیس کفش هایش را آویخت؛ با پرپر شدن هادی از همه چیز بدم آمدهمراهی می کرد، دو سال پیش در آخرین فصل حضورش در تیم فجرسپاسی به میدان رفته بود.

 معدنچی که سابقه بازی در پرسپولیس، الشعب، الاهلی و النصر امارات را هم در کارنامه خود دارد تصمیم گرفته است از دنیای توپ گرد کناره گیری کند.

 وی که 31 سال سن دارد با تایید این خبر اظهار داشت: «چند ماهی است به این جمع بندی رسیده ام که از فوتبال کنار بروم. برای این تصمیمم هم دلایلی دارم. تحت هیچ شرایطی هم دوست ندارم وارد فاز مربیگری شوم و زندگی بدون فوتبال را ترجیح می دهم.»

 معدنچی افزود: «فوتبال خیلی بی رحم شده است. وقتی شنیدم هادی نوروزی به آن شکل پرپر شد از همه چیز بدم آمد. او یک ورزشکار بااخلاق و مهربان بود و فکر می کنم تا سال های سال فراموش نخواهد شد. امیدوارم این همه آدم که در مراسم هادی شرکت کردند بعد از چهلمش هم حضور داشته باشند و حق زن و بچه هادی عزیز را بدهند.»

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار