سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 63341
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » سرپرست تعاون روستایی لرستان معرفی شد
Print This Post

طی مراسمی با حضور عضو هیئت مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران سرپرست تعاون روستایی استان لرستان معرفی شد

انتصاب

 به گزارش سلام دلفان، ظهر دوشنبه مراسم معارفه سرپرست جدید تعاون روستایی لرستان با حضور عضو هیئت مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، رئیس سازمان جهاد کشاورزی و جمعی از تشکل ها و فعالان حوزه تعاون روستایی استان برگزار شد.

بنابراین گزارش، در این مراسم محمد عاصفی به عنوان سرپرست تعاون روستایی لرستان معرفی شد و از خدمات حبیب سلیمانی مدیرکل سابق تعاون روستایی لرستان تقدیر به عمل آمد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در تعاون روستایی لرستان به موضوع اهمیت مسئولیت از منظر اسلام اشاره کرد و  اظهار داشت: مطابق آیات و روایات همه ما انسان ها در سطوح مختلف مسئول هستیم.

حجت الاسلام سید مظفر موسوی مردم داری و امین بودن را دو خصلت مهم برای پذیرش مسئولیت در اسلام دانست و گفت: هر مدیری که این دو خصلت را نداشته باشد دچار نقص بوده و افتخار خدمت به مردم را نخواهد داشت.

وی با بیان اینکه هیچ صوابی بالاتر از خدمت به مردم نیست عنوان کرد: مدیر باید امین باشد یعنی سعی کند در مدت خدمت خود خطا نکند زیرا امانت در دست اوست.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در تعاون روستایی لرستان با اشاره به اینکه مدیران متعهد، امین، باتقوا و مردم دار زیادی در کشور وجود دارد افزود: وجود همین مدیران مسئولیت پذیر باعث شده است کشورهای دنیا ایران را به عنوان یک قدرت بزرگ بدانند به طوری که بارها این موضوع را اعتراف کرده اند.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار