سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 6335
تاریخ انتشار: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲
تعداد نظرات: ۳ نظر
خانه » اخبار برتر » بینی و بین الله شهادت می دهم که روی زمین و زیر این آسمان کسی اصلح از آقای لنکرانی نمی شناسم/ امیدوارم که این شهادت برگ زرینی درنامه 80 ساله‌ام باشد
Print This Post
علامه مصباح در دیدار دیروز با شورای مرکزی جبهه پایداری:

برخی از افرادی که کاندیدا شدند من به آنها ارادت دارم و آنها نور چشم من محسوب می شوند، اما برای این کار مناسب نیستند ولی ‏بینی وبین الله شهادت می دهم که روی زمین وزیر این آسمان کسی اصلح از آقای لنکرانی نمی شناسم.

به گزارش صابرنیوز ،امروز بعد از ظهر شورای مرکزی جبهه پایداری به دیدار علامه مصباح رفتند و آیت الله مصباح در این دیدار بیانات ‏مهمی را فرمودند که  قسمت مهمی از این بیانات در ادامه تقدیم می گردد:
علامه مصباح در این دیدار این گونه اظهار داشتند : من در پیشگاه الهی شهادت می دهم در بین کسانی که در یازدهمین دوره ریاست جمهوری کاندیدا شده اند جناب اقای دکتر لنکرانی ‏اصلح هستند و امیدوارم که این شهادت برگ زرینی درنامه 80 ساله من باشد.
ایشان در بخشی دیگر از سخنان فرمودند : برخی از افرادی که کاندیدا شدند من به آنها ارادت دارم و آنها نور چشم من محسوب می شوند اما برای این کار مناسب نیستند ولی ‏بینی وبین الله شهادت می دهم که روی زمین و زیر این آسمان کسی اصلح از آقای لنکرانی نمی شناسم.

 1. نویسنده دیدگاه: امین
  اردیبهشت ۲۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۶:۰۷

  جناب مصباح همین نظرات رو هم درباره ی احمدی نژاد داشتند اما چی شد!!!!!!
  تو رو خدا کاسه کوزتون رو جمع کنید

 2. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  اردیبهشت ۲۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۸:۴۹

  بینی و بین اله این حرف از شما بعید است. لنکرانی که جزء رجل سیاسی نیست تازه از پس یک وزارت خانه هم بر نیامد چه رسد به یک کشور با این همه کدخدا!!!!!!!

 3. نویسنده دیدگاه: حسن
  اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۰:۱۹

  گل به دهنت داش امین
  من چند تا از بیانات مصباح درباره احمدی نژاد رو دارم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار