سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 63454
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » فارغ‌التحصيلان تحصیلات تکمیلی پیام نور لرستان در اين دانشگاه استخدام می‌شوند
Print This Post

رئیس دانشگاه پیام نور خرم‌آباد گفت: دانشجویانی که مقاطع تحصیلات تکمیلی را در دانشگاه پیام نور لرستان طی کنند جذب می شوند.

داود اراتمند رئيس دانشگاه پيام نور خرم‌آبادبه گزارش سلام دلفان، “داود ارادتمند” در مراسم استقبال از دانشجویان ورودی جدید دانشگاه پیام نور خرم‌آباد، گفت: دانشجویان کارشناسی که مقاطع تحصیلات تکمیلی خود را نیز در دانشگاه پیام نور لرستان طی کنند در این دانشگاه جذب می‌شوند.
وی توسعه تحصیلات تکمیلی را از اهداف دانشگاه پیام نور خرم‌آباد عنوان کرد و افزود: برای استمرار فعالیت دانشگاه پیام نور باید تحصیلات تکمیلی در این دانشگاه توسعه یابد.
رئیس دانشگاه پیام نور خرم‌آباد با بیان این که پردیس دانشگاه پیام نور خرم‌آباد 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد گفت: امیدواریم که با آماه شدن این پردیس دانشجویان پیام نور خرم‌آباد از ترم آینده به این محل منتقل شوند.
ارادتمند با اشاره به این که دانشگاه موجب افزایش سطح فرهنگ در جامعه می‌شود اظهار کرد: توسعه آموزش عالی از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
وی به بیان این که دوران دانشجویی دوران تمایز است و در واقع دانشجو در این برهه باید از هر حیث خود را باید متمایز از دیگر افراد جامعه بداند اضافه کرد: توصیه ما به دانشجویان ورودی جدید این است که به گونه‌ای عمل کنند که بالاترین بهره را از دوران دانشجویی خود ببرند.
ارادتمند بیان کرد: 750 نفر  دانشجوی ورودی جدید در 78 رشته مقطع کارشناسی تحصیل خود را در دانشگاه پیام نور خرم‌آباد آغاز کردند.
همچنین در این مراسم از نخبگان علمی، قهرمانان ورزشی و همچنین فعالان فرهنگی دانشگاه پیام نور خرم‌آباد تجلیل به عمل آمد.
منبع: یافته

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار