سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 6360
تاریخ انتشار: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » آخرین عناوین » 98درصد از کاندیداهای شورای شهر نورآباد تائید صلاحیت شدند
Print This Post

فرماندار شهرستان دلفان گفت : 98 درصد از کاندیداه های شورای شهر نورآباد در هیات های اجرایی تائید صلاحیت شدند .

به گزارش سلام دلفان ˈرضا دریکوندˈ روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود : از 59 پرونده نامزدهای این دوره که در هیات اجرایی مورد بررسی قرار گرفت 5 نفر صلاحیت شان برای نامزدی در این دوره احراز نشد.

به گفته وی ، ملاک رسیدگی به پرونده صلاحیت ها در هیات های اجرایی استعلام مراجع چهارگانه بوده است و هیات‎های اجرایی براساس معیارها، ضوابط قانونی صلاحیت داوطلبان این دوره از انتخابات را بررسی کردند.

وی گفت : داوطلبانی که صلاحیت شان در هیات های اجرایی احراز نشده است می توانند شکایت خود را به هیات نظارت بر انتخابات استان تحویل نمایند .

ˈدریکوندˈ اظهار داشت : هیات نظارت بر انتخابات شورای شهر نورآباد نیز کار رسیدگی بر صلاحیت داوطلبان چهارمین دوره شورای شهر نورآباد را آغاز کرده است .

فرماندار شهرستان دلفان گفت:براساس قانون انتخابات شوراها این هیات نتایج رسیدگی به صلاحیت ها را تا 28 اردیبهشت ماه اعلام خواهد کرد و داوطلبان رد صلاحیت شده توسط این هیات می توانند درخواست رسیدگی به صلاحیت خود را به هیات نظارت استان اعلام نمایند.

وی بیان داشت : در شهر نورآباد از 67 نفر ثبت نامی 8 نفر انصراف داده و 54 نفر در هیات های اجرایی تائید صلاحیت شدند .

  1. نویسنده دیدگاه: ناشناس
    اردیبهشت ۲۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۸:۵۹

    امیدوارم معتمدین زخم خورده و غیرقابل اعتماد شهرستان از رد صلاحیت کردن فرهنگیان که طبق نظرسنجی ها قابل اعتمادترین قشر جامعه هستند و در صدر جدول هستند خجالت بکشند و عرق شرم بر پیشانی مبارکشان نقش ببندد. ولی شمارا به مقدساتتان!! سوگند که تایلند رفته ها را رد نکنید تا با فرهنگیان برابر نشوند. حداقل بگذارید فکر کنیم با قرض حکم می کنید نه از روی جهل.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار