سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 6362
تاریخ انتشار: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » بحث بررسی صلاحیت کاندیداهای شوراهای شهر و روستای لرستان توسط هیات های نظارت در حال انجام است
Print This Post

مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری لرستان گفت: در حال حاضر بحث بررسی صلاحیت کاندیداهای چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان توسط هیات های نظارت در حال انجام است.

به گزارش سلام دلفانˈمحمدامین رضوانیˈ روز چهارشنبه در گفت و گوی با  ایرنا افزود: کار بررسی صلاحیت کاندیداهای شوراها تا 28 اردیبهشت سال جاری توسط هیات نظارت ها در استان انجام می شود.

وی با اشاره به اینکه تمام افرادی که توسط هیات های اجرایی لرستان تایید صلاحیت شده اند، توسط هیات های نظارت کار بررسی صلاحیت آنان انجام می شود، اظهار داشت: پس از آن نیز تمامی افراد رد صلاحیت شده توسط افراد معتمد در هر شهرستان مورد بررسی قرار می گیرد.

وی تصریح کرد: به همین منظور در شهرستان خرم آباد، سه نفر از نمایندگان شامل ˈابراهیم آقامحمدی، ایرج عبدی و اله یار ملکشاهیˈ کار بررسی افراد رد صلاحیت شده کاندیداها را انجام می دهند.

رضوانی افزود: کار بررسی صلاحیت افراد رد صلاحیت شده نیز تا 12 خرداد سال جاری ادامه دارد و پس از آن تبلیغات رسمی کاندیداها 16 خرداد سال جاری آغاز می شود.

وی با اشاره به اینکه تبلیغات رسمی کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری نیز از سوم خرداد سال جاری آغاز می شود، گفت: همزمان با سراسر کشور این دو انتخابات در 24 خرداد سال جاری برگزار می شود.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار