سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 63762
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » در جلسه اصولگرایان کوهدشت با فرماندار چه گذشت ؟
Print This Post

جلسه فرماندار کوهدشت با جمعی از اصولگرایان کوهدشت در سالن کنفرانس فرمانداری برگزار شد.

سلام دلفان به نقل از ارجا نیوز – کرم محجمدی فرماندار شهرستان کوهدشت ضمن عرض خوش آمد گویی خدمت حضار و تسلیت به مناسبت فاجعه غم بار منا گفت: امیدوارم که در این جلسه مشکلات را بگوییم و جلسه پرباری باشد . و این گونه جلسات تداوم داشته باشد.

وی در ادامه افزود: امسال سال دولت و ملت ،هم دلی و هم زبانی است و دولت تدبیر و امید دکتر روحانی توانسته در قضیه برجام و هسته ای توافقات خوبی را به دست بیاورد.سال ۹۴ سال انتخابات است و قرار است دو انتخابات مهم مجلس و خبرگان برگزار شود.

در ادامه آقایان حاضر در جلسه شروع به ارائه پیشنهادات خود به فرماندار شدند.

در ادامه نورالدین مرادی رئیس جبهه ره پویان انقلاب اسلامی در شهرستان کوهدشت به سخنرانی پرداخت و گفتند: حق الناس فقط پول نیست،ما در آینده نزدیک دو انتخابات مهم را در پیشرو داریم و آرای این  انتخابات خود حق الناس است همان طور که مقام معظم رهبری نیز  در این راستا این چنین بیان داشتند.

مرادی در ادامه افزود: جناب فرماندار ما در انتخاب شما در کوهدشت خوشحال شدیم چون در زمان تصدی شما یک اصولگرا رای آورد،توقعی که از شما داریم،امیدواریم روال قبلی وجود داشته باشد، و و گله ای که داریم آن درایت قبلی که در انتصابات دیده می شد،را ندیدیم! و اصول گرایان در این دوره قلع و قن شدند و هیچ واکنشی را از سوی شما ندیدیم ،ما اگر به دوره های قبلی نگاه کنیم می بینیم که نیروهای متشخص و دلسوز اصلاح طلب در راس بوده اند و این بدعت را شکستید ما بیاییم نیرو های ارزشی را حذف نکنیم،کودتا نکنیم.

وی در پایان سخنان خود تاکید کرد: شما گفتید  که یک رای مانند آبروی بنده است،ولی این منوط به همه مسائل باشد باید یک تعدیل صورت بگیرد و خواهش می کنیم که این بدعت شکسته بشود و امیدواریم که یک انتخابات سالم انجام گیرد.

در ادامه بهرام نور علی یکی از اصولگرایان حاضر در جلسه در خطاب به فرماندار گفت: جناب فرماندار همانطور که فرمایش کردید ،دو انتخابات بزرگ را در پیشرو داریم و این طور که شنیده می شود ،شما حرف های خیلی خوب و امیدوارانه ای زده اید،شما که در این انتخابات داور و رئیس هستید،امیدواریم که این آرا که حق الناس است را رعایت کنید و صیانت در آرا وجود داشته باشد،شما به عنوان نیمه گمشده این آقایان هستید ،که همان عدالت می باشد.

به گزارش ارجانیوز : در ادامه کونانی یکی دیگر از اصولگرایان حاضر در جلسه در خطاب به فرماندار بیان نمود: من به صورت مختصرا از فرماندار می پرسم که برنامه شما برای صیانت از آراء انتخابات چیست؟

در ادامه  یکی دیگر از اصولگرایان حاضر در جلسه نیز در خطاب به فرماندار اظهار داشت: بخحثی که آقای مرادی در بحث عزل و نصب ها داشتند ،شاید فرماندار در این رابطه بگوید که من به طور مستقیم در این امر ارتباطی  نداشته ام،ولی این پذیرفتنی نیست که ایشان بگوید در هیأت نظارت انتخابات نقش اساسی ندارد و امیدواریم هیأت نظارت چهار چهار باشد.

نورقدمی یکی دیگر از اصولگرایان حاضر در جلسه  در ادامه نیز خطاب به فرماندار گفت : از آقای فرماندار انتظار داریم که در بخشداری ها نیز نظارت داشته باشد،که انتخابات زیر سوال نرود.

آهنگر یکی دیگر از اصولگرایان حاضر در جلسه در ادامه نیز،خطاب به فرماندار اظهار داشت :بحثی که آقای مرادی داشتند در مورد عزل و نصب ها و قلع و قن کردن اصول گراها بود،اما من می گویند این ها نیز به خودشان رحم نمی کنند،واین احساس می شود که کوهدشت رها شده است،و این را به طور واضح در آموزش و پرورش می بینیم ،و امید واریم که این معضل نیز به زودی حل شود.

در ادامه  یکی دیگر از اصولگرایان حاضر در جلسه نیز در خطاب به فرماندار اظهار داشت: من بحث انتخاباتی ندارم،خواهش می کنم به مشکلات طرهان برسید ،مخصوصا در بحث جاده این بخش که ،در طول یک ماه گذشته چهار نفر را به کام مرگ کشاند.

خدادادی یکی دیگر از اصولگرایان حاضر در جلسه در ادامه نیز خطاب به فرماندار گفت :شما به عنوان ارشد ترین نیروی اجرای در شهرستان،باید در قبال صیانت از آراء جوابگو باشید و این از نیروی انقلابی چون شما انتظار می رود،و ان شاالله با درایت شما این مهم انجام شود.

در پایان باقری یکی دیگر از اصولگرایان حاضر در جلسه نیز در خطاب به فرمانداربیان داشت:من به عنوان کسی که ،در چند دوره قبل انتخابات نقش داشتم،این را می گویم که بایستی یک تناسب در اجرای انتخابات باشد.

به گزارش ارجانیوز : در ادامه محمدی فرماندار کوهدشت به پاسخگویی سوالات حاضرین پرداخت و گفت: اجرای قانون عین کلام حضرت امیر(علیه السلام) است من از نظارت نمی ترسم،من از نظارت مشارکتی می ترسم،اععتقاد راسخ به خود کنترلی دارم کسی که رای می دهد حق دارد برای رای که داده است نگران باشد، و هم چنین نماینده.

فرماندار کوهدشت در ادامه افزود: یکی از راه های رشد یک جامعه روی آوردن به تحزب است،بنابراین نباید انسان بترسد،بهترین انتخابات ،انتخاباتی است که احزاب حضور داشته باشند. من گله ای که از دوستان دارم ،چند بار شده که بیایید  اینجا از من انتقاد و به من پیشنهاد بدهید.بنابراین در بحث جلسه با احزاب برنامه داریم و این جلسات به صورت مداوم برگزار می شود.

محمدی در ادامه خاطرنشان کرد: این که فرماندار باید جوابگو باشد،بله درست است؛خدا را شاهد هستم که نه در بحث نظارت کم گذاشتم و نه در بحث هماهنگی.

فرماندار در ادامه به بیان مسئله ای درباره آموزش و پرورش پرداخت و اظهار داشت: در بحث تغییراتی که در آموزش و پرورش اتفاق افتاده است، من هم راضی نیستم،منتها بر اساس قانون ،اختیار نسبتا کمی در انتصابات آموزش و پرورش دارم،و این را هم بگویم،در انتخاب رئیس کنونی آموزش و پرورش ،بنده نقش ناچیزی داشتم،و تا امروز هر انتصابی که در آموزش و پرورش صورت گرفته است ،واکنش و عکس العمل نشان داده ام.

محمدی در ادامه در بحث مشکلات طرهان گفت:در بحث جاده و آب آشامیدنی طرهان اقداماتی را انجام داده ایم  و اعتباراتی را هم در این راستا داشته ایم ولی کم بوده، قرار است آقای ملکی هفته آینده به شهرستان بیایند و امیدواریم که این مشکل هم  حل شوند.

فرمادار در ادامه در پاسخ به سوال نورقدمی اظهار داشت: باید بگویم بله ،بایستی افراد آموزش دیده در انتخابات حضور داشته باشند و اجازه نمی دهم هیچگونه تغییرات در روز انتخابات صورت گیرد.

وی افزود : در بحث صیانت از آراء فکر می کنم موفق بوده ام،و اگردر جایی فکر می کنید اشتباه کرده ام،بگویید که اصلاح کنم.

فرماندار در ادامه افزود : آقای نور علی گفتند که فرماندار کگفته است که یک رای،مانند آبروی بنده است،بله درست است،خدا را شاهد می گیرم آدمی نیستم  که اگر فشاری  به من وارد شد،خودم را ببازم چون باید جوابگو باشم،نمی گویم که مطلقا تقلبی وجود نداشته است اما انتخابات سالمی را اجرا کرده ام و در پیشگاه خداوند متعال سربلند هستم.

وی در ادامه افزود: اما در بحث عزل و نصب ها در ۳۷۳ روزی که بنده در کوهدشت بوده ام چهار عزل و نصب صورت گرفته که خدا می داند ،نمی دانم چه دیدگاهی دارد،و انسان های خوبی هستند.( نور علی باخنده: ولی سه تاشون توانایی شون زیر صفر است)

فرماندار کوهدشت در پایان گفت: کوهدشت امروز با مشکلی بنام بحران هویت روبرو است ،بخدا قسم هیچ کدا به اندازه کوهدشت آدم رزمنده ،فرهنگی ،سیاسی و … ندارد؛ بیایید این معضل بیکاری را حل کنیم اگر روزی کسی بدون نامه سر کار رفت ،آن موقع پیشرفت کرده ایم.

اصولگرایان و فرماندار کوهدشت (1)اصولگرایان و فرماندار کوهدشت (2)اصولگرایان و فرماندار کوهدشت (3)اصولگرایان و فرماندار کوهدشت (4)اصولگرایان و فرماندار کوهدشت (5)اصولگرایان و فرماندار کوهدشت (6)اصولگرایان و فرماندار کوهدشت (7)اصولگرایان و فرماندار کوهدشت (8)اصولگرایان و فرماندار کوهدشت (9)اصولگرایان و فرماندار کوهدشت (10)اصولگرایان و فرماندار کوهدشت (11)اصولگرایان و فرماندار کوهدشت (12)اصولگرایان و فرماندار کوهدشت (13)

 

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار