سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 63810
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » هفت لرستانی حادثه منا همچنان جزء مفقودین هستند
Print This Post
مدیر کل حج و زیارت لرستان:

مدیر کل حج و زیارت لرستان گفت: تا کنون پیکر 25 لرستانی حادثه منا شناسایی و 22 نفر از جانباختگان به خاک سپرده شده اما هفت لرستانی حادثه منا همچنان جزء مفقودین هستند.

حادثه-منابه گزارش سلام دلفان، “محمد خسروی” افزود: پیکر هفت لرستانی حادثه منا در میان 67 نفر از مفقودین کشور هستند که تا کنون بعد از گذشت 17 روز هنوز پیکرهای آنها پیدا نشده است.

وی اضافه کرد: از این تعداد پنج نفر از بروجرد به نام های محمد موسی کرمی، محمد علی پناهی، جواد چکشی، علی زرگریان و فتح اله گودرزی و دو نفر از ازنا به نام های ابوالقاسم خلیلی و علیرضا بنیادی در میان مفقودین هستند.

خسروی اظهار داشت: دولت عربستان پیکر یکهزار و 400 نفر از جانباختگان حادثه منا را دفن کرده که در همین راستا اثر انگشت هفت لرستانی این حادثه که در لیست مفقودین هستند به همراه اثر انگشت سایر مفقودین کشور در این حادثه  برای شناسایی ارسال شده است تا مشخص شود که جانباختگان لرستانی در میان پیکرهای دفن شده هستند یا نه.

وی با اشاره به این که 32 نفر از استان لرستان در حادثه منا جانباخته اند افزود: تا کنون پیکر 20 نفر از جانباختگان استان به شهرستانهای مربوطه انتقال و به خاک سپرده شده اند.

مدیر کل حج و زیارت لرستان تصریح کرد: یک نفر در تهران و پیکر یک جانباخته بروجردی در مکه دفن شده وپیکرهای غضنفر بشیری گورزی، از بروجرد، پرویز حبیبی از ازنا و مصطفی تودویی از الیگودرز احتمالا امروز به کشور منتقل و سپس برای خاکسپاری به شهرستانهای مربوطه انتقال داده خواهند شد.

وی بیان کرد: اما همچنان پیکر هفت نفر از جانباختگان پیدا نشده و باید منتظر مشخص شدن اثر انگشت جانباختگان و پیکرهایی که دفن شده اند بود تا مشخص شود .

 

منبع: بازتاب بروجرد

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار