سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 63839
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » آغاز پرداخت وام‌ به بازنشستگان از ماه آینده
Print This Post

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: از ماه آینده تسهیلات و وام‌هایی به بازنشستگان این سازمان از طریق بانک رفاه پرداخت خواهد شد.

سلام دلفان – سیدتقی نوربخش درهمایش بزرگ پیاده روی خانوادگی که در روز خانواده و تکریم بازنشستگان در بوستان لاله برگزار شد ، افزود: تا پایان سال بحث مسکن اجتماعی و مسکن مستمری بگیران هم عملی خواهد شد.

به گزارش صدا و سیما، وی گفت: در بخش درمان هم سال گذشته 3 بیمارستان افتتاح شد که تا پایان امسال 2 بیمارستان متعلق به تأمین اجتماعی افتتاح می شود.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی افزود: برای جلوگیری از انتظار طولانی بازنشستگان برای پذیرش در بیمارستان میلاد هم طرحی داریم که در راستای این طرح بازنشستگان دیگر در نوبت انتظار باقی نمی مانند.

وی گفت: سازمان تأمین اجتماعی رقمی معادل مبلغ هدفمندی یارانه ها مستمری پرداخت می کند که با وجود شرایط کنونی کشور نگرانی از این لحاظ وجود ندارد و با وجود حجم زیاد مستمری‌ها تلاش خواهیم کرد در سال آینده هم بیش از نرخ تورم میزان مستمری ها را افزایش دهیم تا بخشی از مشکلات بازنشستگان و مستمری بگیران حل شود.

نوربخش افزود: در بحث همسان سازی حقوق بازنشستگان نیز امیدواریم دولت در برنامه ششم توسعه و همچنین در بودجه سال آینده ردیفی بگنجاند تا شاهد افزایش مستمری ها در سال 95 باشیم.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار