سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 63851
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » بانک صادرات در 3 شهر لرستان استخدام می‌کند
Print This Post

بانک صادرات ایران به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود در لرستان و ٢٠ استان كشور جهت تصدی شغل بانکدار و بانکیار (تحویلدار) از بین داوطلبان واجد شرایط كارمند استخدام می‌نماید.

بانک صادرات در 3 شهر لرستان استخدام می‌کندبه گزارش سلام دلفان، این بانک به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود از طریق آزمون از میان فارغ‌التحصیلان رشته‌های تحصیلی مختلف در مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد، برنامه استخدام نيرو را در لرستان (شهرهای بروجرد، دورود و الشتر) و 20 استان کشور دستور کار قرار داده است.
بر این اساس داوطلبان مرد می‌توانند در ٢١ استان شامل: آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اصفهان، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، زنجان، سیستان و بلوچستان، فارس، کردستان، کرمان، لرستان، مازندران، همدان، یزد، قزوین، قم، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، البرز و تهران از ساعت ٩ صبح روز سه‌شنبه تاریخ ٢١ مهرماه تا روز دوشنبه تاريخ ٤ آبان ماه سال جاری با مراجعه به وب‌سایت این بانک به نشانی www.bsi.ir ضمن مطالعه شرایط استخدامی نسبت به تکمیل فرم ثبت‌نام اقدام و در آزمون استخدامی که در ٢٢ آبان ماه برگزار می‌گردد، شرکت نمایند.
شايان ذكر است متقاضيان استخدام می‌توانند براي مطالعه متن كامل آگهي و كسب اطلاع از شرايط و ضوابط آزمون و مدارك مورد نياز به وب‌سایت اين بانك به نشاني فوق مراجعه نمايند.
منبع: یافته

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار