سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 6387
تاریخ انتشار: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » حمله موشکی به حرم حضرت زینب(س) کذب است
Print This Post
خبرنگار فارس در دمشق با کذب خواندن شایعه حمله موشکی تروریست‌ها به حرم حضرت زینب(س) در حومه دمشق، اوضاع امنیتی این منطقه را رو به بهبود خواند.  به گزارش فارس ، ...

خبرنگار فارس در دمشق با کذب خواندن شایعه حمله موشکی تروریست‌ها به حرم حضرت زینب(س) در حومه دمشق، اوضاع امنیتی این منطقه را رو به بهبود خواند.

 به گزارش فارس ، اخبار برخی صفحات سایت‌های اجتماعی در مورد سقوط یک راکت در حرم حضرت زینب کبری در حومه دمشق کذب است.
برخی منابع در کمیته‌های مردمی که مأمور حفاظت از حرم حضرت زینب هستند، اعلام کردند که یگان های نظامی وابسته به ارتش عربی سوریه در اطراف این منطقه مستقر شده‌اند و قدرت گروه های مسلح در این منطقه به صورت ملموسی از دست رفته است.
این منابع اعلام کردند که افراد مسلح در منطقه الحجیره که در مجاورت منطقه حرم حضرت زینب قرار دارد، به حالت فروپاشی رسیده اند و نمی‌توانند هیچ تحرکی داشته باشند، این منطقه همچنین به نقطه فرار گروه های مسلح بعد از درگیری‌های آنها با ارتش در مناطق یلدا و ببیلا تبدیل شده است.
در دو منطقه الدیابیه و البحدلیه نیز ارتش محاصره خود را تقویت کرده و نیروهای کمیته مردمی نیز هر تلاش برای هجوم به این مراکز را ناکام می گذارند.
این منابع اعلام کردند که افراد مسلح در الذیابیه و البحدیله برای پیشروی سعی در پرتاب گلوله های توپ و راکت دارند و در هر پیشروی دست کم 50 تروریست وارد عمل می شوند، اما تلاش‌های آنها با شکست مواجه می‌شود و نیروهای آنها از یک ماه پیش به صورت ملموسی کاهش یافته است.
در راستای این اطلاعات نیروهای امنیتی بهبود اوضاع امنیتی در منطقه حرم حضرت زینب را اعلام کردند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار