سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 63939
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » حمله گزارشگر مشهور تلویزیون به سرمربی تیم ملی
Print This Post

گزارشگر صدا و سیما بار دیگر به بهانه تساوی تیم ملی با عمان و دریافت پول توسط سرمربی پرتغالی از اسپانسر، به انتقاد از عملکرد وی پرداخت.

علی رضوانی حمله گزارشگر مشهور تلویزیون به سرمربی تیم ملی
به گزارش سلام دلفان به نقل از جام نیوز، تساوی تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل عمان آن هم پس از 2 هفته تعطیل کردن لیگ، بار دیگر باعث شد منتقدان اعتراض به کارلوس کی روش را از سر بگیرند و پای این اعتراض ها به بخش خبری 20:30 هم باز شود.

علی رضوانی مجری آیتم خارج از گود بخش خبری 20:30 به خاطر تساوی تیم ملی مقابل عمان یک بار دیگر به سرمربی تیم ملی تاخت و بیان شائبه سنگ اندازی بعضی ها در راه تیم ملی از سوی کی روش را از اساس غلط دانست و این بعضی ها را دشمنان فرضی کی روش خواند.

رضوانی که در کل به خاطر گزارشی که یک بار درباره زندگی شخصی کی روش پخش کرده و در این رابطه اتهام هایی به او وارد کرده، مدتی است در تمرین تیم ملی جایی ندارد و کی روش هم با او مصاحبه ای انجام نمی دهد، این بار پرونده جنجالی مالی سرمربی پرتغالی برای دریافت 100 هزار دلار از اسپانسر تیم ملی را مطرح کرد.

رضوانی پس از اظهارات علی کفاشیان مبنی بر اینکه کی روش هیچ پول غیر قانونی دریافت نکرده، تاکید کرد که با فرض قبول این مطلب، ای کاش به اندازه پول هایی که از کشور ما می گیرد، نتیجه هم می گرفت.

البته کی روش خودش بعد از پایان بازی به بد بازی کردن تیم مقابل عمان معترف بود، اما جالب است که منصور پورحیدری که در کارنامه سرمربیگریش در تیم ملی باخت 4 بر 2 مقابل عمان در بازی های آسیایی را دارد، این تساوی را برای تیم ملی فاجعه دانسته است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار