سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 63947
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » حق با علی دایی است یا علی کریمی؟
Print This Post

علی کریمی و علی دایی به خاطر اختلافی که دارند حاضر نیستند در یک مسابقه که برای یادبود هادی نوروزی برگزار می شود شرکت کنند.

به گزارش سلام دلفان به نقل از خبرآنلاین؛ این دو چهره محبوب باشگاه پرسپولیس از سال ها قبل اختلاف داشتند و حالا به دلیل همین اختلافات، در یک مسابقه حاضر نمی شوند. البته کسی هم از این دو نفر انتظار نداشت که با هم آشتی کنند بلکه فقط توقع این بود که در یک مسابقه شرکت کنند.

خبرآنلاین صبح امروز در این مورد مطلبی منتشر کرد که کامنت های کاربران در این مورد خواندنی بود. یکی از کاربران نوشته است: «ما با یکی از اقوام اختلاف شدید داریم ولی تو ختم و عروسی به احترام صاحب مجلس آبروداری می کنیم. به اندازه فوتبالیست ها هم ادعا نداریم.» کاربر دیگری هم نوشته: «ژست آدمهای دلسوز رو گرفتن راحته، اگه می تونید واقعا” به فکر تیم و هواداران باشید.»

در این میان کاربرانی هستند که حق را به علی دایی می دهند. یکی از این کاربران نوشته است: «دایی همان کسی است که رفت دیدن مایلی کهن. مایلی کهنی که حیثیت دایی را برده برد. دایی بزرگ زاده است و بزرگ هم می ماند. مطمئن باش مشکل از غرور کاذب کریمی است.» کاربر دیگری هم نوشته است: «دایی یک مربی باشگاهی لیگ برتریست. علی کریمی یک آدمی است که فعلا تعهد باشگاهی ندارد و وقت بسیار بیشتری دارد. او برود بازیش را بکند. دایی هم بعنوان یک پیشکسوت در حاشیه این بازی حضور خواهد داشت. همچنان که در تشییع جنازه آن عزیز از دست رفته در مازندران حضور داشت و متاسفانه خیلی رسانه ای نشد.»

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار