سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 63949
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » رامبد جوان: خندوانه فردوسي‌پور بهترين برنامه‌ام شد
Print This Post

عادل فردوسی‌پور هم بالاخره به تله افتاد!

رامبد-جوان-خندوانه-فردوسيپور-بهترين-برنامهام-شد

 

به گزارش سلام دلفان  به نقل از خبرورزشی، مجري – تهيه‌كننده سرشناس برنامه تلويزيوني۹۰ كه به‌ رغم اصرار فراوان رامبد جوان طي ماه‌هاي گذشته از حضور در برنامه پرمخاطب خندوانه سر باز زده بود، در نهايت كوتاه آمد. جمعه‌شب گذشته عادل فردوسي‌پور به لوكيشن برنامه طنز خندوانه رفت و درباره مسائل مختلف صحبت كرد و كلي هم خنديد.
ديروز (شنبه) وقتي با عادل فردوسي‌پور تماس گرفتيم، مثل هميشه كوتاه و مختصر گفت: «بالاخره رامبد مرا در تله انداخت! در مجموع هم برنامه بدي نشد و اميدوارم مورد توجه بينندگان تلويزيوني قرار گرفته باشد.»

اخبار واصله حكايت از آن دارد كه «جناب‌خان» شخصيت عروسكي پرطرفدار خندوانه هم در اين برنامه حضور داشت و كلي سر به سر عادل فردوسي‌پور گذاشت.
«خندوانه» با خواندن ترانه معروف «عادل نارگيله…» حسابي مجري – تهيه‌كننده برنامه ۹۰ را به خنده واداشت. البته جناب‌خان هركسي را كه دوست دارد با همين ترانه نارگيله بدرقه مي‌كند كه اين بار هم قرعه به نام عادل فردوسي‌پور افتاد!

رامبد جوان مجري سرشناس برنامه خندوانه كه به نظر مي‌رسيد حسابي از بابت دعوت عادل فردوسي‌‌پور به برنامه‌اش راضي است، در اين رابطه گفت: «به نظرم بهترين برنامه خندوانه با حضور عادل‌ فردوسي‌پور ضبط شد البته همه مهمانان ارجمند و بزرگوار بوده و هستند اما اين بار خيلي به دل من يكي چسبيد. البته عادل هم نشان داد هم اهل شوخي و خنده است و هم جنبه شوخي دارد و به هيچ‌وجه از دست جناب‌خان ما ناراحت نشد!»

البته هرچه اصرار كرديم، رامبد جوان حاضر به توضيحات بيشتر در مورد حضور عادل فردوسي‌پور در برنامه‌اش نشد اما امشب (يك‌شنبه‌شب) اين برنامه روي آنتن شبكه نسيم خواهد رفت.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار